Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Můj zadek, moje pravidla: Patricie Solaříková odhodila plavky a ukázala se zcela nahá

Můj zadek, moje pravidla: Patricie Solaříková odhodila plavky a ukázala se zcela nahá
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
foto uvnitř
Doby, kdy Patricie Solaříková (30), nyní Pagáčová, patřila mezi ty oplácanější české herečky, jsou už dávno minulostí. Pomocí zdravé stravy a cvičení dosáhla bývalá hvězda Ulice postavy, jakou jí může kdejaká žena závidět. Není se proto čemu divit, že ukazuje čím dál víc kůže. Zatímco z dovolené u moře se v létě pochlubila snímky nahoře bez, nyní na Instagramu odhodila všechen stud a šla zcela donaha. Ke snímku svého obnaženého pozadí dodala i odvážný vzkaz.

Patricie Solaříková patří k těm herečkám, které se svým tělem dokázaly zázraky. Z dříve oplácané ženy je už dávno kráska s postavou jako lusk, a tak není divu, že se bývalá hvězda Ulice čas od času pochlubí kouskem odhalené kůže. Nyní na Instagramu ukázala svůj obnažený zadek a k fotce připsala odvážný vzkaz.

„Musím vám říct příběh týhle fotky. Je to moje dnešní infarktový koupání v desetistupňovým jezírku po saunovým ceremoniálu, kam se chodí jedině na Evu. Ale o to tady nejde,“ napsala herečka. „Jde o to, že jsem tu fotku už jednou postla, čemuž předcházela konzultace s manželem, maminkou, pěti kamarádkami a mojí manažerkou. Všichni mi napsali, že je ta fotka moc hezká, ale ať se asi připravím na blbý kecy. Tak jsem si řekla, že to hecnu a dám to tam. Po pěti minutách jsem to psychicky nevydržela a fotku smazala, protože jsem se bála, že tam bude miliarda negativních komentů,“ uvedla Patricie fanoušky do obrazu.

Solaříková se ale zamyslela a řekla si, že lidé jí nebudou říkat, co smí a nesmí dělat. „Smazala jsem to ještě dřív, než to někdo stihl okomentovat hnusně. A já jsem si řekla, že je to absurdní! A odmítám se bát dát si fotku na VLASTNÍ Instagram kvůli tomu, že mě lidi budou hejtit. Takže na to prdím! Můj Instáč, můj zadek, moje pravidla,“ dodala herečka. Od fanoušků se během pouhých pár minut po přidání snímku dočkala jen samé chvály za odvahu. Co myslíte, udělala dobře, že fotku nakonec znovu zveřejnila?

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy