Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Můj soused zabiják po 20 letech: Bruce Willis je stále šarmantní, Matthewa Perryho zničily drogy

Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Drsná krimikomedie Můj soused zabiják byla natočena už před 20 lety. Ačkoliv ani tenkrát už Matthew Perry (50) a Bruce Willis (65) nebyli žádní dvacátníci, vypadali oba skvěle a měli fanynky po celém světě. Paradoxně ten mladší z nich svůj šarm ztratil, zatímco starší ho má stále na rozdávání.

Matthew Perry a Bruce Willis se seznámili během natáčení snímku Můj soused zabiják. Komedie pojednávající o dentistovi, který je pro splacení dluhů ochotný i přes riziko chytat vraha, za kterého je vypsána tučná odměna, baví diváky dodnes.

Mezi herci vzniklo i přes věkový rozdíl silné přátelství, které vedlo dokonce i k sázce, která Bruce uvrtala do role v seriálu Přátelé bez nároku na honorář. V tomto sitcomu hrál Matthew oblíbenou postavu Chandlera.

Bruce Willis

Především akční herec byl vždy šarmantní a ženy na něj letěly jako vosy na lep. Ani teď, 5 let před sedmdesátkou, charisma ani zdaleka neztrácí. Pětašedesát let by mu zřejmě ani nikdo netipoval, protože se udržuje v kondici a vypadá fantasticky.

Matthew Perry

Představitel hlavně komediálních rolí byl v minulosti, především v devadesátých letech, velmi atraktivním mužem. Spadl ale do problémů s drogami a alkoholem, které se táhly dlouhá léta a výrazně se na něm podepsaly. Ačkoliv mu je teprve 50, vypadá spíš na věk Bruce Willise. Jako by si ti dva prohodili role. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články