Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Můj otec lže, pronesl Babiš junior a chce vypovídat o svém únosu na Krym

Překročil červenou čáru
Syn premiéra tvrdí, že jeho otec je lhář. Andrej Babiš junior (35) poslal do redakce Seznam Zprávy mail, ve kterém znovu tvrdí, že byl skutečně unesen na Krym. "Teď čtu v novinách, že můj otec řekl, že musím být pod "neustálým dozorem" vzhledem k mé pseudonemoci, které se říká schizofrenie. Tím překročil červenou čáru, protože to je lež a sahá to a dotýká se to mé osobní svobody," uvedl mladý Babiš.

Andrej Babiš junior tvrdí, že na Krym ho unesl muž, který je napojen na Agrofert. Jeho údajný únosce Petr Protopopov tvrdí něco úplně jiného.

Andrej Babiš starší uvedl, že junior na Krym unesen nebyl. Prý tam cestoval sám. Premiér také uvedl, že jeho syn trpí schizofrenií.

„Teď čtu v novinách, že můj otec řekl, že musím být pod ‚neustálým dozorem’ vzhledem k mé pseudonemoci, které se říká schizofrenie. Tím překročil červenou čáru, protože to je lež a sahá to a dotýká se to mé osobní svobody. Nejsem vůbec pod ‚dozorem’ ve Švýcarsku, ale volný. Četl jsem taky, že policie znovu otevřela můj případ ‚únosu’,“ napsal reportérům Seznam Zpráv Babiš junior.

Mladý Babiš trvá na tom, že jeho verze je pravdivá. „Jestli je člověk opravdu unesený, nebo ne, je jedna záležitost, ale to, že můj pečovatel řekne: ‚Já a tvůj otec uděláme všechno, abys byl zavřenej (v psychiatrické léčebně),‘ je druhá. Přeju si být telefonicky v kontaktu s policií ČR, vyšetřující můj případ z Ukrajiny a Ruska. Možná mi to za ten trik se skrytou kamerou vybavíte,“ dodal mladý Babiš.

Pokud je pravda, že chce opravdu vypovídat, znamená to velké problémy pro jeho otce. Babiš junior je zřejmě klíčem k tomu pochopit, jak probíhaly dotace na farmu Čapí hnízdo.

Mohlo by vás zajímat

Další články