Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Můj hrdino: Snímek Lipovské v náručí Flákance Volného baví internet

Zdroj: Se souhlasem České sody
Útoky

Internet se baví snímkem Hany Lipovské (30) v náručí poslance Lubomíra Volného (48). Podle některých webů se tak dal pár vyfotit poté, co byla Lipovská vyloučena z Rady ČT. Fotka se okamžitě ocitla pod palbou smíchu a kritiky.

Foto Lipovské a Volného baví internet

Internet se baví nad snímkem poslance Lubomíra Volného (48), jak ochranitelsky drží v náručí čerstvě odvolanou radní České televize Hanu Lipovskou (30). Ta se vesele usmívá do objektivu a pár působí, jako by se nechali vyfotit dva milenci pod třešní. Lidé spekulují, že se jedná o prostou facebookovou fotomontáž, podle některých webů je ale fotka pravá a má být přímou reakcí na odvolání Hany Lipovské, za kterou se pral Volný jako lev do poslední chvilky.

Lídr uskupení Volný blok byl během svého boje za Lipovskou dokonce vykázán z jednacího sálu, protože odmítl opustit řečniště. Volný kromě toho před svým odchodem zdemoloval místo pro předsedajícího schůze a rozházel kolem papíry. (To se ostatně nestalo poprvé, jak už jsme psali). "Dneska byl frajer, má u mě plus," chválila si později jednání poslance samotná Lipovská.

Debata na Facebooku se utrhla ze řetězu

"Navrhuji, aby se tihle dva věnovali sobě navzájem. Veřejnému prostoru by se dost ulevilo a Volný by mohl předvádět fyzičku," psala pod společný snímek zlomyslně Ivana. A další komentující neváhali se na této vlně s humorem svézt taky. "Nandej jí pořádný briket. Potřebuje to jako sůl už roky," psal Michal.

"Snad těch růžových šatů má alespoň tak dvacet. Jestli jen jedny, tak je to fakt na roušku," okomentoval vzhled Lipovské Petr. "Teď už chybí, aby nám za humny přistáli Marťani, a je to kompletní," povzdychl si David, kterého doplnil Vladimír: "Vypadají jako Julia Roberts a Richard Gere po roce stráveném v Česku."

Důvodem odvolání Lipovské je její údajné porušení zákona o České televizi a ztráta nezávislosti, protože v říjnových volbách kandiduje za Volný blok. Pro odvolání hlasovalo 64 z 80 přítomných poslanců. Pro odvolání byli poslanci z klubů ANO, ODS, Pirátů, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN. Proti byli poslanci SPD, komunisté a dva nezařazení poslanci.

Související články

Další články