Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Čína Kobe Bryant Počasí

Nejnovější kauzy

Můj dům, moje výchova! Despotický Jirka z Výměny manželek děti cepuje jako na vojně. Jarmila bojovala statečně

Zdroj: Oficiální zdroj
+ Dalších 8 fotografií
Televize
Premiérová Výměna manželek opět stála za to. Tentokrát se v ní střetly dvě velmi silné osobnosti. Jednalo se o Jarmilu (51) a Jirku (39). Povahu měli oba ve své podstatě velmi podobnou. Ani jeden nechtěl ustoupit ze svého stanoviska...

V premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Dlouhého mostu u Liberce, kterou tvořila Jarmila (51), Jan (44) a Adéla (14). Na druhé straně jste se seznámili s Martinou (35), Jirkou (39), Aničkou (16) a Lukášem (9), kteří žijí ve Volfraticích.

Jarmila byla na první pohled žena od rány. Tvrdý byl ale i Jirka, který své děti cepoval velmi neobvyklým způsobem, se kterým se Jarmila tak úplně neztotožňovala. Otec chtěl, aby děti dodržovaly jeho ŘÁD.

Jarmila jakožto žena činu šla tvrdě do boje. „Ten tvůj kluk nemá ADHD, on je jenom prostě v prdeli,“ zkonstatovala během natáčení. Jirka byl neustále naštvaný, že Jarmila nevaří a stará se jenom o malého Lukáška.

„Chce aby všechno bylo podle ní a nic neudělá,“ tvrdí despota.

Oproti tomu Martina byla poměrně laxní. Novou dceru Adélu se snažila vycepovat marně. Puberťáky prostě nepředěláte. Dle jejích slov ji zabíjelo ticho, které by zabilo asi každého.

Jirka na konci přiznal, že musí být méně tvrdý, ale jen o něco, aby to náhodou nepřehnal.

Při závěrečné scéně mezi čtyřma očima se zastavil dech každému, jelikož Jarmila se rozvášnila a dala Jirkovi, co proto. „Tvůj syn se tě bojí. Jsi psychopat! Je z tebe v háji.“

Co veřejnost mohlo šokovat, byla slova Martiny, která se svého syna příliš nezastala. „Malej je úlisnej,“ prohlásila.

Obě ženy se na výchově zjevně neshodly. Jarmila Martině nezapomněla napálit, že Jirka ji usurpuje. „Jsi nesvéprávná,“ řekla jí. Martina hlesla, že není a všem se ulevilo, že Výměna je u konce.

Mohlo by vás zajímat

Další články