Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mučivý pohřeb TýTý: Nikdo na to nekouká a Maciuchová věděla dopředu, že nedostane zrcadlo!

Ivana Gottová byla mimořádně dobře naladěná. V minulém týdnu se jako
zázrakem většina médií vyhnula jejímu Zlatému Davidovi za nejhorší klip
roku a navíc se jí povedlo zamávat Gottově dosavadní manažerce Jaroslavě,
kterou osobně nahradila, gratulujeme.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Dnes se rozdávají naposledy ceny TýTý a nikoho to nezajímá, čemuž se není co divit, když každý vítěz se letos musí cítit hodně trapně.

Show z Divadla na Vinohradech moderuje Karel Šíp (69), který může tak akorát dělat fóry směrem k Nově, která se letos dobrovolně neúčastní.

Zbytek je hodně smutný, na místě je každoročně trapnější a trapnější ekipa z Primy, která vlastně bojuje jen s ČT, a všichni vědí, že televize, na kterou kouká nejvíc lidí, vůbec nesoutěží.

Hana Maciuchová tak letos zcela jistě přijde o zrcadlo, které dostala za seriál Ulice, respektive za roli v něm, ale neříkejte to nahlas, no a Aleš Cibulka z Barrandova pro změnu poprvé a naposledy poznal, jaké to je, být v TOP 5, více snad od svých seniorů čekat nemohl.

No nic, tak kdo vyhrál.

Karel Voříšek (51), jediný nominovaný, který se osobně znal s Kryštofem Kolumbem, vyhrál osobnost televizního zpravodajství, a hned si rýpl do Novy, že „se dozvěděl, že by si pro zrcátko nemohl letos přijít,“ přičemž zcela opomenul, že by ho jistě nevyhrál. Josef Klíma, který stále žije, vyhrál publicistiku pro Očima Josefa Klímy, pěkné je vítězství Vojty Bernatského coby sportovního komentátora, což je pořád ta lepší varianta, všichni mají ještě v živé paměti, jak se pokoušel s Petrem Svěceným dělat legraci.

Ročník s nejvíce nominovanými gayi a lesbičkami v historii vesmíru byl vůbec zajímavý. Moderátor Tomáš Kraus, věčná vtěrka primácké výpravy, nepřekonal ve foyer rekord (43 kusů) v počtu selfíček, která si pořídí s opravdu slavnými, a Ivana Gottová (39) neřekla ani jeden vtip, protože po loňském trapasu si mistr raději došel pro vítězství sám a nutno říct, že na to, jak je šikanovaný, tak vypadal dobře.

Zpěvačkou roku se stala Lucie Vondráčková (35), za níž cenu přebíral její otec Jiří, což dělá často, neboť Lucii výhra za cestu z Kanady nestojí a popravdě letos fakt nebylo o co stát.

Objev roku, jediná kategorie, kde tleskáme! Daniel Stach (27) je nová hvězda zpravodajství ČT a navíc krasavec, o toho bude ještě bitka.

Tak to bylo TýTý a teď navždy zapomeňte.

Související články

Další články