Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

MUČIVÁ SMRT: Malá Lízinka (†12) šla ze školy, cestou ji zaživa SEŽRALI PSI!

Lízinka po cestě ze školy našla smrt, sežrali ji psi!
Zdroj: vk.com/Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Měla to být cesta ze školy jako každý jiný den. Jenomže pro malou Lízu (†12) se v průběhu vteřin změnila v mučivé peklo s tragickým koncem. Na mladičkou školačku zaútočila na ulici smečka rozzuřených psů. Roztrhali ji na kusy a části znetvořeného těla sežrali.

Na naprostém dně skončili rodiče malé dívenky, která tento týden v mučivých bolestech zemřela na ulici. Liza Kanareikina (†12) byla na cestě ze školy, když na ni zaútočila smečka zuřících psů. Ti podle všeho neměli majitele a už delší dobu terorizovali okolí.

Školačka, které kamarádi říkali Lízinka, neměla šanci se běsnícím bestiím ubránit. Psi se na ni vrhli a bylo rozhodnuto, že tohle je předem prohraný boj. Roztrhali dívku na několik kusů a některé části znetvořeného těla pak sežrali. Líziny bezvládné ostatky pak nechali ležet na ulici. Tragédie se stala v ukrajinském městě Charcyzk, bezmála třicet kilometrů od Doněcku.

„Jel jsem okolo, když jsem spatřil, co se stalo. Bylo už po všem, nedalo se pomoct,“ řekl britskému listu DailyMail.co.uk Lízin soused, který neprodleně zavolal jejím rodičům. Ti se po příjezdu na místo totálně složili.

Místní policie už rozjela vyšetřování. Pátrá se po útočících psech a muži zákona chtějí rovněž zjistit, zda za ně někdo zodpovídá. Celé město je v naprostém šoku a u školy, kterou dívka navštěvovala, vzniklo pietní místo.

Související články

Další články