Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Mučení v Pardubicích trvalo 30 minut. Policie do detailu popsala, jaká zvěrstva kluci na dědovi vykonali!

Tito kluci za bestiální umučení muže patří za mříže.
Zdroj: Policie ČR
Dva kluci mladší 18 let v Pardubicích bestiálně umučili muže (55). Prováděli s ním věci, jaké známe z hororů anebo drsných válečných filmů, kde se mučí zajatci. Policie uveřejnila další informace, které do detailu popisují, jak muž umíral.

Dva kluci, kterým ještě nebylo 18 let, se na svůj čin dokonale připravili. Do Pardubic přijeli s tím, že vyprovokují rvačku a někoho brutálně zmlátí.

Vybrali si pětapadesátiletého muže, který zrovna spal na místním autobusovém nádraží – psali jsme ZDE.

„Poškozený v době útoku spal na lavičce autobusového nádraží. Oba obvinění na něj bez přípravy zaútočili, přičemž se napadený ani nestačil bránit. Oba jej střídavě napadali údery a kopy do celého těla, hlavy a obličeje. Oba útočníci se rovněž střídali a měnili techniky a způsoby útoku. Kromě ran pěstí a kopů použili i vzduchovou pistoli. Jeden jak druhý jej několikrát střelil do těla i hlavy. Následně použil jeden z útočníků boxer, kterým jej velkou silou opakovaně udeřil do hlavy a obličeje. Několikrát na něj jeden z nich dupl, skočil na něj snožmo na břicho. K útoku dále použili nůžky, které vzali napadenému z batohu. Těmi jej několikrát bodli do hýždí, stehen a genitálií, poté opět použili vzduchovou pistoli, kterou jej opět stříleli do oblasti genitálií. K útoku pak nakonec vzali i francouzskou hůl, kterou napadený používal při chůzi. Z hole sundali koncový gumový nástavec a trubku napadenému vsunuli do análního otvoru,“ sdělil Pardubickému deníku vyšetřovatel Robert Veleta.

Zbitý muž umíral 30 minut. Kluci mu ještě zapálili vlasy zapalovačem a pak mu skákali na hlavu. „Příčinou smrti určil lékař krvácivý šok v dutině břišní způsobený natržením sleziny a střevních klíčků. Ten vyvolaly tupé údery. Mrtvý měl ale četná poranění po celém těle,“ uvedl šéf krajské kriminálky Milan Šimek.

Když kluci muže umučili, tak šli před letní kino. Cestou potkali náhodného kolemjdoucího, kterému sdělili, že na autobusovém nádraží leží opilý člověk. Že by asi bylo vhodné, kdyby někdo zavolal na policii.

Když kluci přišli před letní kino, pokusili se vyprovokovat ke rvačce další muže, kteří tam posedávali. Podle kriminalistů chtěli v brutalitě pokračovat.

Oba mladíci jsou již ve vazbě. Oba jsou obviněni z trestného činu těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. Veřejnost nyní čeká, zda v tomto státě má někdo všech pět pohromadě a čin bude překvalifikován na vraždu.

Související články

Další články