Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mučení Marečka (†3) Josefem Kučou (†22): Chlapci zůstávaly jizvy, popáleniny a otoky

Mučení Marečka (†3) Josefem Kučou (†22): Chlapci zůstávaly jizvy, popáleniny a otoky
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
utýraný chlapec
Pálení cigaretami, žehličkou, bití do obličeje, sprchování ve studené vodě. To všechno musel zažívat maličký Mareček z Loun, který teprve ve svých třech letech strašnému týrání podlehl. Otřesný případ zamával s celým Českem a jeho vrahovi Josefu Kučovi (†22) lidé neodpustí zřejmě nikdy. A není se čemu divit. Mareček týrání snášel dlouho a zanechávalo na něm ošklivé stopy...

Josef Kuča nebude mít klid ani po smrti, což mu sliboval snad každý druhý Čech. Za týrání a následné zabití malého Marečka vyfasoval 22 let za mřížemi, ale neodseděl si jediný týden. Krátce po příchodu do vězení se Kučovi rodiče dozvěděli, že je jejich syn tyran mrtvý.

Za to, co prováděl tříletému Marečkovi, chtěli Kučovi utrhat ruce i hlavu. "Měl bys trpět stejně jako on, ty šmejde," psali mu lidé na otevřený profil na Facebooku. I dnes, několik týdnů po jeho smrti, se tam podobné komentáře objevují. Lidé mu přáli smrt a utrpení. Bylo taky proč.

Tyran se stal jeho otčímem

Nehorázných a ohavných činů, kterých se na Marečkovi kvůli "výchově" dopouštěl, bylo mnoho. Tyran Kuča se stal jeho otčímem a začalo peklo. Chlapce postavil do sprchy a pouštěl na něho ledovou vodu. Na předpažené ruce Marečkovi postavil i čtyři knihy a musel v této pozici držet až pět minut. Nevinného kloučka trestal tím, že o něj pálil cigarety nebo se do něj opřel rozpálenou žehličkou. Za trest ho dokonce nechal sedět na rozpáleném sporáku.

A je toho mnohem víc. Je neuvěřitelné, že to tělíčko tříletého chlapce dokázalo nějaký čas ustát. Šlo zhruba o měsíc a půl, 16. února 2019 už to Mareček bohužel nezvládl. Ale v době, kdy mu Kuča naprosto bestiálně ničil tělo i duši, musel vypadat naprosto otřesně. Tak se to píše i v rozsudku.

Slabší povahy by tento text měly vynechat...

"...čímž mu způsobil tři okrouhlé popáleniny zevně levého oka, jednu v pravé lícní krajině, jizvu po okrouhlé popálenině před zevním kotníkem pravé nohy, mapovitou popáleninu zevně pravého oka, plošné popáleniny na hýždích v místě sedacích hrbolů, popáleninu na pravé straně krku, popáleninu v horní části levého stehna zevně, kožní defekt v horní části pravého stehna, jizvy po různě hlubokých poraněních v horní části pravého stehna až kyčelní krajiny..." a tak dále.

V textu je dále uvedeno mnoho dalších informací o jizvách, otocích tváří a očí, podlitinách a pohmožděninách a dalších zraněních včetně odtrženého horního rtu a pravé tváře od horní čelisti nebo pohmoždění mozku a struktur prodloužené a krční míchy a těžkého otoku mozku, v jehož důsledku nakonec mezi 3. a 5. ráno dva dny po Valentýnu zemřel.

Související články

Další články