Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

MS V HOKEJI: Kuba (†23) zemřel po zápase s Kanadou! Byl to super chlap, říkají kámoši

Zdroj: instagram
+ Dalších 18 fotografií
ms v hokeji
V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika se odehrála ohromná tragédie. Poručík Jakub Lilge (†23) tam vypadl ze 4.patra a zraněním na místě podlehl. V té době se hrál hokejový zápas mezi Slovenskem a Kanadou. Zesnulého mladíka oplakávají kamarádi z klubu, kde hrál fotbal.

Tragédie, na kterou Slovensko jen tak nezapomene. V areálu Akademie ozbrojených sil generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovském Mikuláši se v pondělí kolem desáté hodiny večerní odehrála strašlivá nehoda. Mladý poručík Jakub zřejmě nešťastnou náhodou vypadl ze 4. patra tamějšího internátu. Jakub bohužel na následky pádu na místě zemřel.

Vše se odehrálo během napínavého zápasu v hokeji mezi Slovenskem a Kanadou, který Jakub sledoval společně s kamarády. Kubu oplakávají téměř všichni, kdo ho znali. I jeho kolegové z fotbalového klubu, kde hrál.

“Byl odchovaný ve Fomatu Martin. Po celou dobu hrál v jeho barvách. I když studoval vojenskou akademii, našel si čas, aby nastoupil za naše béčko, které v těch dobách působilo v páté lize,” vzpomíná na profilu klubu kamarád.

“Absurdní smrt všestranného sportovce, který tak moc miloval fotbal, zkazila všechny jeho plány do budoucna. Zdrcená je celá fotbalová rodina Fomatu. Jakube, budeš nám všem chybět. Čest tvojí památce,” píše další z kamarádů.

Související články

Další články