Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

MS v hokeji klepe na dveře! Ornella vyzve za týden v přímém souboji Martina Hostáka!

České fans čeká složité období odklonu od moderátorské dvojice Hosták - Záruba! Šanci dostanou dva zápasy! V pondělí ale nastupuje Ornella s Novotným.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
eXtra.cz chystá sérii online reportáží ze zápasů českého nároďáku z blížícího se mistrovství světa v hokeji, na kterém skončí Češi třetí a my budeme u toho!

Online reporty jsou u našich čtenářů mimořádně oblíbené, ten nejslavnější pořídil náš šéfredaktor v rámci natáčení dokumentu Dělníci bulváru z vánočního koncertu Ivety Bartošové (49), mimořádnou čtenost měl také ten z jejího druhého pohřbu, ano, ten s Honzíkem Bendigů.

Mistrovství světa v hokeji bude ovšem jiná káva! Krom absolutního experta - Záruba hadr - šéfredaktora webu Pavla Novotného (34) jsme se rozhodli vyztužit redakční komentátorskou dvojici jedinou bytostí, která rozumí elektronické tužce lépe než Martin Hosták

Je jí samozřejmě pravidlová expertka a obsluha elektronické tužky evropského formátu Ornella Koktová (22), rozená Štiková!

"Přes mé nesporné zkušenosti s elektronickou tužkou beru reporty eXtra.cz jako velkou výzvu. A to i přesto, že krom sestry Charlotte nevím o nikom lepším, kdo by tento nástroj expertů a expertek ovládal lépe, a to počítám i mediální prostředí kanadsko-americké hokejové ligy," věří si Ornella a náš šéf dodává: "Pro mě je to především obrovská satisfakce poté, co mě Záruba nepovolal k sobě jako dvojku! Ornella přijetím mého pozvání de facto ukázala prostředník všem ostatním televizím a já jsem dojat!"

První online report Pavla a Ornelly z utkání skupiny A Česko - Kanada začíná na eXtra v pondělí ve 20:00.

Hostáku, těš se!

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy