Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

MS v hokeji 2020: Jak získat vstupenky na zápasy české reprezentace

Miloš Říha na střídačce.
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
+ Další 2 fotografie
ms v hokeji
Letošní mistrovství světa v hokeji se odehraje od 8. do 24. května ve Švýcarsku – tedy v zemi, která není daleko od českých hranic, ale pro Čechy není příliš levná. Ceny vstupenek na zápasy národního týmu jsou ale docela dostupné. A to je dobrá zpráva. Jak se na MS dostat?

Svěřenci trenéra Miloše Říhy odehrají zápasy své skupiny A v Lausanne, kde postupně narazí na Švédy, Bělorusy, Kanaďany, Brity, Slováky, Dány a Němce. Ovšem zatímco loni se po vstupenkách českého týmu do Bratislavy jen zaprášilo, letos jsou na některé zápasy ještě stále k dostání.

"Švýcarsko je obecně považováno za drahou zemi, přesto jsme se snažili udělat široké skupině fanoušků z různých zemí přístupné ceny vstupenek," uvedl generální sekretář organizačního výboru světového šampionátu Gian Gilli.

Jako první se začaly prodávat balíčky vstupenek na všechny zápasy v Lausanne, respektive Curychu. Od 10. září se prodávají také balíčky na duely jednotlivých týmů, takzvané Follow Your Team, ovšem tyto typy vstupenek už pro českou reprezentaci nejsou k dispozici.

Které české zápasy ještě zbývají?

Na některé zápasy Čechů jsou ale stále v prodeji celodenní vstupenky. Dostupný je balíček lístků na utkání České republika – Bělorusko, Slovensko - Dánsko a Německo – Velká Británie, který stojí od 2357 do 6562 korun.

Volné vstupenky zbývají také na dvojzápasy Česká republika – Velká Británie a Kanada – Bělorusko (1654 až 4927 korun), Česká republika – Dánsko a Bělorusko – Velká Británie (1177 až 3525 korun) či trojzápas Česká republika – Německo, Slovensko – Kanada a Dánsko – Švédsko (2590 až 7496 korun). K dostání jsou rovněž vstupenky na bitvy ve vyřazovací části.

Do prodeje půjdou ještě vstupenky na jednotlivé zápasy, ty se ale začnou prodávat až v průběhu února a jejich ceny zatím nejsou známé. Veškeré volné lístky jsou k dostání na portálech iihf.com a ticketcorner.ch.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy