Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mrzení na festivalu ve Varech: Prachař a Sandeva se potkali s Dvořákovou

Festival Karlovy Vary 2022: Jakub Prachař a Sara Sandeva se potkali s Denisou Dvořákovou
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 43 fotografií
Vary

Česká republika je malá a Karlovy Vary ještě menší, není tedy divu, že se na jedné akci můžete snadno potkat se svými expartnery. A platí to dvojnásob pro hvězdy tuzemské scény. Své o tom ví herec a hudebník Jakub Prachař (38). 

Herec Jakub Prachař, který si nyní užívá na festivalu ve Varech po boku krásné kolegyně Sary Sandevy (25), se musel v neděli v podvečer pořádně zapotit.

Na vyhlášené UniCredit Bank party se potkal se svou bývalou - topmodelkou Denisou Dvořákovou (31). A nutno podotknout, že hvězda přehlídkových mol vypadala božsky. Ačkoli je Denisa šťastně zadaná, na filmový festival dorazila sama.

Dorazí i Aguš?

"Ve Varech budu jen pár dní. Potom plánuji asi Řecko a chtěla bych poznat více Česko, takže bych třeba ráda jela na Moravu někam do sklípku a do Pece pod Sněžkou na kolo," prozradila před pár dny pro eXtra.cz své plány Dvořáková.

Teď uvidíme, zda Jakuba nečeká ještě větší "mrzení", stále totiž visí ve vzduchu příjezd jeho bývalé ženy Agáty Hanychové (36). Pokud dorazí, pak určitě v doprovodu své nové lásky Jaromíra Soukupa (53), se kterým již modelka strávila první společnou dovolenou ve Španělsku.

Jak to na pompézní párty UniCredit Bank vypadalo, se můžete podívat v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy