Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Mrzení na festivalu ve Varech: Prachař a Sandeva se potkali s Dvořákovou

Festival Karlovy Vary 2022: Jakub Prachař a Sara Sandeva se potkali s Denisou Dvořákovou
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, koláž eXtra.cz
+ Dalších 43 fotografií
Vary

Česká republika je malá a Karlovy Vary ještě menší, není tedy divu, že se na jedné akci můžete snadno potkat se svými expartnery. A platí to dvojnásob pro hvězdy tuzemské scény. Své o tom ví herec a hudebník Jakub Prachař (38). 

Herec Jakub Prachař, který si nyní užívá na festivalu ve Varech po boku krásné kolegyně Sary Sandevy (25), se musel v neděli v podvečer pořádně zapotit.

Na vyhlášené UniCredit Bank party se potkal se svou bývalou - topmodelkou Denisou Dvořákovou (31). A nutno podotknout, že hvězda přehlídkových mol vypadala božsky. Ačkoli je Denisa šťastně zadaná, na filmový festival dorazila sama.

Dorazí i Aguš?

"Ve Varech budu jen pár dní. Potom plánuji asi Řecko a chtěla bych poznat více Česko, takže bych třeba ráda jela na Moravu někam do sklípku a do Pece pod Sněžkou na kolo," prozradila před pár dny pro eXtra.cz své plány Dvořáková.

Teď uvidíme, zda Jakuba nečeká ještě větší "mrzení", stále totiž visí ve vzduchu příjezd jeho bývalé ženy Agáty Hanychové (36). Pokud dorazí, pak určitě v doprovodu své nové lásky Jaromíra Soukupa (53), se kterým již modelka strávila první společnou dovolenou ve Španělsku.

Jak to na pompézní párty UniCredit Bank vypadalo, se můžete podívat v galerii.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy