„No to je konec! Musíš ho vychovávat,“ začala hystericky řvát Monika Štiková poté, co Ornellin pejsek shodil z vánočního stromku ozdobu a od blonďaté fúrie schytal pořádnou ránu přes páteř.

Vykulený Michal Štika s malým Quentinem jen přihlíželi hádce, kterou útok Moniky na nebohé štěňátko rozpoutal.

„Nemůžeš ho bouchnout přes páteř, když mu nejsou ani dva měsíce! Nech mě bejt a vůbec na něj nesahej,“ odrazila Ornella jeden ze záchvatů své mámy, se kterou příbuzenství nezapře. Umí po ní totiž také pořádně zaječet!

Pro mnohé diváky je tohle posledním hřebíčkem do rakve. „Vždyť mohla toho pejska zmrzačit, nehledě na to, že z toho může mít v budoucnu problémy,“ píše Radka, která Štiky po této Moničině surovosti nadobro zavrhla. A není zdaleka sama.

„Co si ta vyžilá a odbarvená hysterka o sobě vůbec myslí? Kdo nesnáší zvířata, nesnáší lidi a na ní to je výborně vidět. Přál bych jí, aby dostala kopačku do hlavy. Třeba by si pak rozmyslela, jestli mlátit nevinné štěně, a radši by při dalším takovém nápadu rovnou sama sobě nafackovala,“ nešetřil Moniku Štikovou Roman, který pracuje v útulku pro týrané psy.

Už teď se na Štiky skoro nikdo nedívá. A pokud Monika bude pokračovat v uječeném cirkuse ubohosti, nezbude už vůbec žádný divák.