Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mrtvý mýval ležel více jak dvanáct hodin na chodníku. Podívejte se, jak úžasně se s ním loučili náhodní kolemjdoucí!

Mohlo by se něco podobného stát i na českých ulicích? Nejsme
si jistí…
+ Dalších 5 fotografií
Chodci v Torontu našli na ulici ležet mrtvého mývala. A protože to byl opravdu bolestný pohled, rozhodli se, že mu jeho odchod ze světa aspoň připraví se vší úctou.

Smutná podívaná se naskytla chodcům v kanadském Torontu. Na chodníku tam totiž ležel mrtvý mýval.

Přijet si pro něho měla odchytová služba, ale nezdálo se, že by měla naspěch. Náhodní kolemjdoucí se proto začali s celou situací vypořádávat po svém.

Nejprve někdo zanechal vzkaz, ve kterém se se zvířetem loučil. Následovala kytice, další vzkaz a někdo si dokonce dal tu práci a přinesl rámeček s fotkou mývala. Papír s hashtagem #DeadRaccoonTO pro zvýraznění události na sociálních sítích byl samozřejmostí.

Do akce se zapojil také člen městské rady a navrhl, aby obyvatelé města jako symbol úcty nechali otevřené popelnice, mývalovo oblíbené teritorium.

A tak to pokračovalo až do jedenácté hodiny večerní, než se na místo konečně dostavila odchytová služba. To už byly kolem zvířete ale dávno rozmístěné svíčky. A lidé chodili vzpomínat i po odklizení zvířete!

Na příběh mrtvého mývala se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články