Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Mrtvolně bledá Angelina Jolie vyděsila fanoušky: Jako mumie vylezlá z pyramidy, píší

Angelia Jolie.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Pohublá Angelina

Vzhled Angeliny Jolie (45) komentuje veřejnost již několik let. Její pohublý a bílý obličej fanoušky znepokojuje dlouhodobě. I přesto byli ale lidé překvapení, když ji viděli při jednom z posledních rozhovorů, který poskytovala při příležitosti propagace svých nadcházejících filmů. 

Herečka Angelina Jolie momentálně poskytuje množství on-line rozhovorů ke svým připravovaným snímkům Eternals a Those Who Wish Me Dead, v nichž ztvárnila hlavní role. V poslední době se sice zdá, že je na tom hvězda amerických filmů po psychické i fyzické stránce lépe, ale jeden z posledních rozhovorů fanoušky opět lehce vyděsil.

Před webkamerou se totiž objevila s propadlým a pobledlým obličejem, zvlášť v oblasti lícních kostí, které se leskly jako porcelánové talíře. „Doufám, že je v pořádku a že je to jen špatné osvětlení,” komentovali uživatelé na sociálních sítích. "Vypadá jako něco, co právě vylezlo z pyramidy," psali jiní. 

Angelina si v posledních letech prošla řadou krizových situací, které se na ní značně podepsaly. Nejenže musela od roku 2016 řešit dlouhé vleklé rozvodové řízení a opakované neshody s bývalým manželem hercem Bradem Pittem (57), ale také se musela sama postarat o šest dětí.

V rozhovoru, který poskytla australskému programu The Sunday Project, Angelina přiznala, že během natáčení jí společnost dělají její děti. Podle webu DailyMail je bere s sebou na plac a o volných víkendech s nimi chodí do přírody a na výlety do okolí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy