Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Mrtvé miminko v Karviné: Vraždila jeho matka (31), bála se, že se o něj nepostará

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
obvinění
Policie má jasno v případě, který otřásl Českem. Za smrt novorozence, kterého našel bezdomovec v popelnici u jedné z karvinských škol letos v červenci, může podle policie jeho matka. V tuto chvíli muži zákona případ vyšetřují jako vraždu.

Miminko v kontejneru za ZŠ Dělnická objevil bezdomovec, který se tam zrovna přehraboval. „Je to hrozné, můj manžel to včera našel. Přišel za ním bezdomovec a prosil ho, aby se tam podíval, vidí dětské tělíčko, byl to pro nás šok,“ napsala v červenci jedna ze svědkyní na facebookovou stránku Karviná žije.

Případem se kriminalisté zabývali od úterý 2. července. Podle posledních informací policie obvinila ze smrti dítěte jeho drogově závislou jednatřicetiletou matku. V současné době se nachází ve vazbě. Matku novorozence policisté dopadli 19. listopadu a 30. listopadu byla obviněna z vraždy.

Žena je dlouhodobě závislá na pervitinu. Své jednání hájila tím, že se bála, že se o dítě nepostará. Z minulosti má prý ještě další děti. Za vraždu jí hrozí výjimečný trest 15 až 20 let za mřížemi.

Podle portálu TN.cz s objasněním případu významně pomohl policejní toxi tým. Vytipoval na 350 žen závislých na drogách, mezi nimiž byla i matka zavražděného miminka. S jistotou ji usvědčila analýza DNA.

Související články

Další články