Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

MRTVÁ ŠTĚŇATA (†2 dny) u Teplic: LIDSKÁ ZRŮDA je bez slitování rozházela po městě!

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Odporné
Trojici nanejvýš dva dny starých štěňátek kdosi rozházel po ulicích města Dubí u Teplic. Není jasné, zda je lidská zrůda nejprve zabila a pak se jich zbavila, anebo je nechala venku bezcitně umrznout. Čeká se na výsledky pitvy, po pachateli pátrají policisté.

S odporným zacházením s malými psíky se setkali lidé z Dubí na Teplicku. Na různých místech ve městě našli tři mrtvá štěňátka. Zatím se neví, zda už byla mrtvá, anebo venku teprve umrznula.

O bestiálním činu, který se stal o víkendu, informoval tamější psí útulek. „Jedno bylo položené na parapetu, naproti úřadu vedle Staré pošty. Druhé se našlo u pizzerie Castello v Bezručove ulici, třetí na zastávce v Ruské ulici nad úřadem. Jen tak, pohozené na mrazu, ponechané vlastnímu osudu,“ stojí v jeho příspěvku na Facebooku.

Štěňata byla nanejvýš 2 dny stará. „Prosíme občany města Dubí, aby si pořádně prohlédli fotografie štěňat a zamysleli se, jestli v okolí neviděli březí fenku, pravděpodobně střední, spíše větší velikosti, možná kříženku rotvajlera,“ žádá o pomoc útulek.

Případem se už zabývají místní policisté. Čeká se na výsledky pitvy, aby bylo jasné, co přesně jim majitel provedl. V případě jeho dopadnutí ho trest nemine.

Související články

Další články