Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Mrtvá modelka Netolická: Petružálek dal gól a poprvé od její smrti promluvil

Zdroj: Facebook

Reprezentační útočník, hokejista Jakub Petružálek (29) se rozhodl překonat nejtěžší životní chvíle, které zažívá po dosud neobjasněné smrti své přítelkyně Kateřiny Netolické (†26), hokejem.

Je to práce, ale také to je jeho srdeční záležitost. Hokejista ukončil angažmá v KHL a panovaly mírné obavy, co bude dál. V Jekatěrinburgu mu umožnili vzhledem k okolnostem okamžitý odchod. Vyklidil byt, sbalil výstroj a vrátil se do Čech. Čekala ho řada smutných povinností. Mezi nimi poslední rozloučení s úspěšnou modelkou, jeho milovanou Kateřinou. Ta byla nalezena mrtvá ve svém bytě, ve vaně, kde ji měl objevit bratr, který se jí nemohl dovolat, proto ji šel zkontrolovat.

Kolem smrti Kateřiny se vynořilo mnoho spekulací. Na výsledky šetření a objasnění toho, co se vlastně stalo, se stále čeká.

Jakub Petružálek nakonec podepsal smlouvu s hokejovým klubem v Litvínově, kde mu fanoušci připravili grandiózní uvítání. Přesto, že Jakub přišel o velkou finanční částku odchodem z KHL, chtěl být po tragických událostech blíž rodině a jak to tak vypadá, v Litvínově se mu bude dařit. V posledním zápase vyrovnal na konci druhé třetiny na 3:3 a poslal vzdušný polibek směrem do nebe svojí Kateřině.

Jakub také symbolicky nastoupil s hokejkou, na které bylo napsáno Kačí.

Po zápase dokonce odpověděl novinářům na několik otázek, vše se týkalo pouze zápasu a hokeje. Odpověděl na jedinou otázku, která se týkala Netolické. Na dotaz, zda byla pusa směrem nahoru symbolické gesto, odpověděl deníku Blesk.cz - "Jo, jasně… Jestli dám ještě nějaké góly, tak tohle bude po každém z nich moje oslava."

Jakubovi přejeme v novém týmu hodně štěstí a jsme rádi, že zase hraje.

Související články

Další články