Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Mrtvá influencerka (†22): Podezřelý snoubenec se stále nenašel, pomáhali mu s útěkem rodiče?

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Nezvěstný snoubenec

Zmizení a následné nalezení těla influencerky Gabrielle Petito (†22) bylo pro širokou veřejnost naprostým šokem. Její snoubenec Brian Laundrie, který s ní cestoval po Spojených státech, je stále nezvěstný a ani jeho sestra neví, kde se nachází. Ta navíc uvedla, že nemůže stoprocentně potvrdit ani vyloučit, jestli by byl Brian schopen svou přítelkyni Gabby zabít.

Američanka Gabrielle Petito vycestovala se svým snoubencem Brianem Laundriem přestavěnou dodávkou po Spojených státech. Svou cestu zahájili 2. července a dokumentovali ji na sociálních sítích. Jenže 1. září se Brian vrátil ke svým rodičům sám bez Gabby, což už začalo být zvláštní.

Rodiče Gabby o několik dní později zalarmovali policii, protože jim nezvedala telefon. Její tělo bylo nalezeno 19. září ve Wyomingu a pitva prokázala, že byla zavražděna. Když policie kontaktovala Briana, odmítl s nimi spolupracovat. Místo toho si sbalil batoh a doma uvedl, že míří do nedaleké přírodní rezervace. Od té doby ho nikdo neviděl a policie po něm stále pátrá.

Ani sestra si není jistá

Sestra Briana Cassie uvedla, že nedokáže potvrdit ani vyvrátit, jestli její bratr svou snoubenku zavraždil nebo ne. „Zabil ji? Já nevím,” uvedla podle webu Independent. Zároveň uvedla, že si není ani jistá, jestli její rodiče nepomáhali Brianovi v útěku před spravedlností.

Briana momentálně hledá téměř celá Amerika a objevuje se množství lidí, kteří říkají, že ho někde zahlédli. Momentálně nejvíce rozruchu vzbudilo vyjádření floridského inženýra Dennise Davise. Ten si je téměř jistý, že s Brianem mluvil na silnici poblíž Appalachian Trail v Severní Karolíně. Na internet unikla i nahrávka jeho telefonátu na 911, kde uvedl, že pan Laundrie mluvil „velmi divoce” o tom, že se musí dostat do Kalifornie za přítelkyní.

Související články

Další články