Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Mrcha, která dává v Prostřenu 1 bod, ostrouhala: Nevyhraje a kvůli ostudě by měla zalézt do nory!

Zdroj: repro TV Prima
+ Dalších 11 fotografií
Prostřeno
GLOSA: Takové chování, jaké předvádí soutěžící z Prostřena Markéta, nemají diváci vůbec rádi. Markéta si nejspíše ani neuvědomuje, že svým rádoby vtípkem poštvala proti sobě polovinu republiky. Markéta kvůli sázce dává všem soutěžícím jen jeden bod. Chce si totiž užít dovolenou, kterou má slíbenou v případě výhry od bratra. Nyní je už ale jasné, že zákeřná mrcha nezvítězí. Kvůli ostudy by ale měla zalézt raději do nějaké nory!

Soutěžící Markéta na začátku Prostřena působila jako milá a příjemná dáma. Až do doby, kdy na kamery přiznala, že uzavřela sázku. Když v Prostřenu vyhraje, získá luxusní dovolenou. Právě kvůli dovolené dává všem soutěžícím pouze jeden bod.

Drtivá většina diváků toto chování odsoudila a označila za nechutné. Markéta se možná ale radovala předčasně. I když intrikovala jak mohla, tak dnes už je jasné, že nevyhraje. Nyní totiž vede statečný otec osmi dětí, který by si výhru zasloužil snad nejvíce.

Patrně nikdy si nevyjel s rodinou na pořádnou dovolenou, zatímco Markéta cestuje neustále. Zítra se rozhodne, zda soutěžící Josef uvaří lépe než táta Karel, který momentálně suverénně vede.

Nejenom, že Markéta nevyhraje, ale kvůli ostudy bude patrně chodit kanály. Holt každému jak si zaslouží.

Související články

Další články