Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Mrcha Bára z Like House má na youtubery políčeno odjakživa: Takhle zářila před 6 lety po boku Freescoota

Like House: Bára Stříteská má na youtubery políčeno odjakživa
Zdroj: Foto: Bára Stříteska/Freescoot
+ Další 4 fotografie
Like House

Není tomu tak dávno, co se účastnice Like House Bára Stříteská (22) veřejně dušovala, že rozhodně nechce nabourávat vztah Marka Valáška, známého jako Datla, a jeho přítelkyně Nikol Martínkové. Od jejího vyjádření uběhl sotva týden a Datel s Bárou oznámili, že tvoří pár. Mnozí fanoušci se v komentářích shodují na tom, že Bára je největší mrcha z celé reality show a na známé youtubery měla políčeno odjakživa. 

V reality show Like House začíná být pořádně dusno. O jednom ale už není vůbec pochyb. Youtuber Marek Valášek a influencerka Bára Stříteská zpackali, co mohli, a jejich zmatečná vyjádření, která jsou většině lidí pro smích, jsou třešničkou na dortu celé katastrofy.

Ještě nedávno oba dva tvrdili, že je mezi nimi čistě přátelský vztah a rozhodně spolu nic nemají.

"Nemyslím si, že ke mně Datel chová nějaké větší sympatie. Prostě jsme si jen sedli. Vím, že má přítelkyni, a respektuju to. Nechci jim do jejich vztahu nějak zasahovat, to nedělám. Kdybych ale byla jeho holka a on byl někde tři měsíce, tak bych určitě žárlila," dušovala se Bára.

"Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že se takový věci stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, tak si myslím, že to pochopí," bránil se Datel.

Jenomže bystří fanoušci si všimli, že Datel není úplně nejbystřejší tužka v penále, když v komentářích tvrdil, že při vstupu do vily prakticky už nebyl zadaný.

K tomu se vyjádřila i jeho bývalá přítelkyně Nikola Martínková, které se jeho vyjádření dotklo a dodala, že se absolutně nezakládá na pravdě.

Datel a Bára zkrátka nejsou v žádném případě influenceři profesionálové, ale naprostí amatéři, kteří nemají ponětí o tom, co vůbec dělají.

Bára a youtubeři

Podle všímavých fanoušků má Bára slabost pro influencery od útlého mládí. Už v patnácti letech se natřásala ve videu s o mnoho slavnějším youtuberem Freescootem.

Nyní přesedlala na mnohem známějšího Datla, do kterého ještě před pár dny dle svých slov nebyla vůbec zamilovaná a jen si "sedli".Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy