Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Mrcha Alexis z Dynastie odmítá stárnout: Joan Collins vakcínu na covid zapila drinkem

Joan Collins nestárne a je hvězdou Instagramu.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
VĚC MAKROPULOS
Herečka Joan Collins (87), známá jako Alexis ze seriálu Dynastie, zřejmě odmítla stárnout. Ve svém věku stále natáčí, vydává knihy a nevyhýbá se ani Instagramu. Minulý týden se nechala naočkovat proti covidu.

Seriál Dynastie se na českých obrazovkách objevil poprvé 8. února 1994. Televize ABC ho ale začala vysílat už 12. ledna roku 1981. Dnes tedy slaví své 40. výročí. Nejvýraznější postavou byla nepochybně Alexis Colby v podání Joan Collins.

Cesta k tomuto úspěchu ovšem byla dlouhá. Britská herečka se původně chtěla stát buď soukromým detektivem, nebo módní návrhářkou. V 15 letech se ovšem rozhodla nastoupit na Královskou akademii dramatického umění v Londýně, jednu z nejstarších a nejprestižnějších hereckých škol v Anglii. O dva roky později už se objevila ve svém prvním filmu I Believe in You.

Alexis Joan Collins změnila život

Přes tři desítky let trvající úspěšnou kariéru v Anglii nebyla až do osmdesátých let příliš známá v Americe. To se změnilo až v roce 1981, kdy byla obsazena do role Alexis Colby v soap opeře Dynastie. V boji o tuto roli porazila i Sophii Loren a Elizabeth Taylor. Postava Alexis se mezi diváky okamžitě stala hitem. Nápadné klobouky a kostýmy se staly jejím poznávacím znamením. Jméno prohnané podvodnice se pak v 80. letech stalo jedním z nejpoužívanějších v celé Americe.

Joan Collins a její slavní milenci

Jejím životem a ložnicí prošlo mnoho mužů, od Warrena Beattyho přes Richarda Burtona až po Ryana O’Neala. O jejím bouřlivém vztahu k opačnému pohlaví svědčí, že byla čtyřikrát rozvedená. Zatím poslední svatbu měla v roce 2002, kdy se vdala za svého současného manžela Percyho Gibsona (54). Ten tvrdí, že i na prahu devadesátky vyžaduje Joan sex dvakrát týdně. Ještě ve svých padesáti letech neváhala pózovat nahá pro Playboy.

Dáma Joan Collins na Instagramu

Za práci pro charitu jí královna Alžběta II. udělila titul dámy. Joan i ve svém věku žije velmi aktivním životem. To nejspíš souvisí i s tím, že nevěří na nemoci. Tvrdí, že v životě neměla ani nachlazení. Přesto se minulý týden raději nechala očkovat proti nemoci COVID-19, ve stejný den jako britská královna. Po cestě z očkování se dokonce stavila na drink. Podle svých slov se cítí výborně a doporučuje každému, aby udělal to stejné. Ačkoliv to může vypadat jako popření toho, čemu celý život věřila, Joan ví, co dělá. O správném životním stylu totiž vydala i několik úspěšných knih. Není divu, její rodina má psaní v krvi. Sestrou Joan byla totiž spisovatelka Jackie Collins, která napsala desítky ženských bestsellerů. Joan je také velmi aktivní na Instagramu a Twitteru, kde ji sledují statisíce fanoušků. Sdílí zde fotky a videa ze svého života a nevyhýbá se ani politickým tématům.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy