Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mrazivý vzkaz těhotné Ornelle Koktové: Co Monika přeje vnoučeti, které nikdy neobejme

Zdroj: Ornella Koktová
+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Už dva roky pro sebe neexistují, nejnovější zpráva o druhém těhotenství Ornelly Koktové (27) ale její matku Moniku Štikovou (47) donutila k reakci. Co v rozhovoru pro eXtra.cz popřála miminku, dceři i vnoučatům?

Ignorace

„Ke mně se to dostalo od fanoušků. S Ornellou ani Charlottou určitě nemluvím. Asi vědí proč, i když se to snaží překroutit. Jelikož ale všichni v republice byli svědky toho, jak obětavá jsem matka, tak není celkem co vysvětlovat,“ objasnila pro eXtra.cz Monika Štiková (47), proč podle ní nemá s Ornellou vůbec žádné styky. Ta sama již dříve řekla, že matku nechce už nikdy spatřit a že ani Quentina už její matka neuvidí. Stejné to má být i s očekávaným přírůstkem do rodiny.

A co tedy na dálku vzkazuje dceřině rodině?

Vzkaz

„Nepřeju jim nic zlého. Ať se jim dítě narodí zdravé a ať je Ornella (27) po porodu taky zdravá. A i Pepovi pevné zdraví, protože až bude dítě maturovat, bude mu asi devadesát. Také jim ale přeju, aby výchovu zvládli líp než u Quentina. Aby neměli dvě děti, které budou sedět u počítače a nebudou mít vůbec přehled o reálném světě,“ prohlásila Štiková, která je s oběma dcerami, exmanželem Michalem i zetěm Josefem Koktou (62) pravděpodobně nadosmrti znesvářená.

„Miminu i Quentinkovi bych přála, aby někdo udělal ten krok, že sebere počítače, aby Quentin začal žít jako normální, zdravé sedmileté dítě a ne jako ajťák. Jakákoli jeho fotka je jenom s počítačem. To je hrozně smutný,“ říká nekompromisně Monika. Tu řada diváků po zhlédnutí reality show Štiky z předloňského roku označovala za enormně hádavou.

Výchova

Budoucí dvojnásobná babička však upozorňuje, že všechno, co říká, je jen její subjektivní názor. „Možná je dnes většinový názor takový, že má být dítě na počítači a laptopu a nemají se mu číst pohádky a nemá se s ním moc chodit ven. Můj názor je, že doba není jiná, jen my si ji děláme jinou a zjednodušujeme si výchovu tím, že dítěti strčíme laptop do ruky,“ dodala Monika Štiková, která ale vnuka už skoro dva roky nespatřila a ledacos tak může být jinak.

Sama Ornella se ze sociálních sítí před časem stáhla, dřív však často postovala snímky Quentina z nejrůznějších prostředí, nejčastěji někde v přírodě. Že se prcek výborně vyzná v počítačích, tím se ale oba rodiče rádi chlubili.

Čtěte také: Jak na matčinu kritiku v minulosti reagovala Ornella?

Související články

Další články