Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dojemná zpověď Denisy z MasterChefa vhání slzy do očí. Zlomená slova těžce nemocné kuchařky o krátícím se čase

Denisa má velkou oporu v manželovi a přátelích.
Zdroj: eXtra.cz Pavel Dvořák
+ Dalších 5 fotografií
vzkaz

Příběh Denisy Cziglové trhá srdce. Influencerka, která je známá především díky kuchařské soutěži MasterChef, se statečně pere se zákeřnou formou rakoviny, která se jí usadila na mozku. Z jejího vzkazu na Instagramu vskutku mrazí. Ačkoli se snaží bojovat ze všech sil, vážná nemoc má dopad na její vyjadřování. Je obdivuhodné, že ani v takové situaci neztrácí svůj optimismus a užívá si každého dne. 

Denisa Cziglová je nesmírně silná žena. Bývalá účastnice soutěže pro amatérské kuchaře MasterChef se potýká s agresivní formou rakoviny, jež jí postihla mozek. Jak přiznala na sociálních sítích, kvůli nemoci má čím dál větší problémy s vyjadřováním a prožila i dny, kdy myslela na nejhorší. I tak nikdy neztratila pozitivní pohled na život.


"Chtěla jsem vám už předem říci, že se omlouvám za to, že nemluvím úplně nejlépe, ale jsem šťastná, že jsem tady a že jsem šťastná. Člověk si musí říci, co to vůbec ten život je a co to znamená, když se stane ten den. Moc se omlouvám, že to říkám takhle špatně, ale budu vám to říkat i hůře a mluví se mi hůře," řekla Denisa hned na začátku a důrazně se všem sledujícím omluvila.

Denisa myslela i na nejhorší

Navzdory krutému ortelu, který vyslechla od lékařů, neztrácí svůj optimismus. "Jsem strašně ráda, že tady jsem. Nevím ale, jak to se mnou bude a jak tu se sebou budu. Je to všechno jeden velký otazník, ale to je jedno. Já mám tu největší radost, že tady jsem a že žiju. Já už jsem myslela, že vám ani nikdy neřeknu ahoj a že se jmenuji Denisa," přiznává upřímně.


Denisa s těžkým srdcem přiznala, že prožívá těžké chvíle a nevypadalo to s ní vůbec dobře, dokonce myslela i na to nejhorší. "Každý den je opravdu jiný a my nikdy nevíme, co bude zítra, natož co bude pozítří. Vypadalo to se mnou špatně a opravdu jsem si myslela, že už vás ani nepozdravím. Jsem ráda, že mohu vidět svou dceru a kamarády," říká se slzami v očích.

Cziglové nejvíce pomohlo smíření s tím, že odtud odejde

Účastnice kuchařské soutěže MasterChef má srdce na správném místě. "Chtěla jsem říci, že peníze, které jsem od vás dostala, tak bych chtěla dát lidem, kteří mají to stejné, co já, tedy glioblastom. I z toho mám nesmírnou radost, že mohu pomoci třeba i některým z vás. Chtěla jsem se s vámi takhle rozloučit, ale vlastně ne rozloučit, na to se tu nehraje. Ale chtěla jsem vám říci, že si užívám každý den naplno, protože nikdy nevíme, jestli to bude zítra nebo pozítří," zakončila srdceryvný vzkaz.

Místo toho, aby se kvůli své diagnóze hroutila, snaží se zůstat i v tak náročné situaci co nejvíce v klidu. "Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila to, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet. A to mi vlastně nejvíc pomohlo se z téhle situace dostat a možná mi to paradoxně pomohlo v tom, že jsem zase tady," prozradila pro eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy