Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mrazivý verdikt lékařů nad Angelinou Jolie: Když prý nezačne jíst, tak zemře!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 41 fotografií
To je zlé!
Angelina Jolie (44) je údajně na pokraji naprostého vyčerpání a smrti. O známé herečce to píše americký bulvár. Údajně už 32 dní nesnědla ani sousto a doktoři mají prý jasno. Když nezačne jíst jako normální člověk, dřív nebo později zemře.

"Začni jíst, jinak zemřeš," vzkazují podle časopisu NW lékaři Angelině Jolie (44). Ta se údajně vrátila do starých zajetých kolejí a znovu ji ničí porucha příjmu potravy. Jíst neměla dokonce už přes měsíc!

Snad nejhůř na tom údajně byla před několika dny, když se vrátila z humanitární akce v Kolumbii. "Byla zesláblá, trpěla závratěmi a skoro nedýchala. Povídá se, že ji její tým zavezl do nemocnice. Měli strach, že umírá hladem. Sice se nechala vyšetřit, ale odmítá o tom mluvit," tvrdí zdroj zmíněného amerického magazínu.

Potom, co se na Angelinu podívali doktoři, prý pár dní jedla. "Byly to ale nesmírně malé porce. Teď už zase nejí ani ty," dodal zdroj.

Tak doufejme, že herečka nakonec na rady lékařů dá, vzchopí se a bude žít zdravě. Nakonec není divu, že v poslední době vypadá tak vyčerpaně. Rozvod s Bradem Pittem (55) a hromada práce před kamerou rozhodně nejsou žádný med.

Související články

Další články