Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Mrazivý příběh pravých kukaček: Dva osmdesátníci žalují církev

Mrazivý příběh pravých kukaček: Dva osmdesátníci žalují církev
Zdroj: pixabay.com
zajímavost
Dva senioři z USA zjistili, že je na základě testů DNA, před osmdesáti lety vyměnili v porodnici. Šokovaní muži kvůli psychickým problémům a depresím žalují římskokatolickou diecézi ve státě Západní Virginie. O výměně dětí vypráví i nový seriál Kukačky, který se u diváků těší velké oblibě.

Američané John William Carr a Jackie Lee Spencer před rokem zjistili, na základě testů DNA, že se jejich geny neshodují s rodinami, ve kterých žili celý život. Po nejrůznějších testech a pátrání došli k závěru, že je před osmdesáti lety vyměnili v porodnici.

Spencer se svým falešným otcem strávil 50 let života. Z testu DNA zjistil, že není příbuzný se svou rodinou. Další testy prokázaly, že je příbuzný s rodinou Johna Williama Carra, který se narodil stejný den na stejném místě. Spencer následně kontaktoval se svou manželkou Johna s rodinou a jeho testy zase ukázaly, že je příbuzný rodiny Spencera. Obrovský šok tak prožili oba muži v pokročilém věku, pro které je toto zjištění naprostý životní převrat.

Velká rána osudu

Pro oba důchodce a jejich rodiny tak přinesla tato výměna nedozírné následky, nejrůznější pochyby a těžkou psychickou zátěž, a proto se rozhodli, že zažalují římskokatolickou diecézi ve státě Západní Virginie.

John uvádí, že truchlí za lidi, které měl znát a nepoznal, a za to, že žil cizí život, který mu nepatřil. Modrooký Carr zase prohlásil, že se celý život trápil tím, že svým rodičům nebyl ani trochu podobný. "Nikdy jsem neměl pocit, že do rodiny zapadám, protože moji rodiče byli tmavé typy, stejně jako sourozenci," uvedl stařec ve své žalobě.

Výměny dětí v porodnicích jsou obrovskou ranou osudu pro celé rodiny. Tato zpráva musela být pro oba muže neuvěřitelně frustrující a mimořádně tragická. Smutek, vztek, lítost a absolutní pocit zbytečnosti, tak se údajně muži cítili.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy