Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Mrazivý konec pátrání: Šestnáctiletí Martin a Roman byli nalezeni mrtví

Šestnáctiletí Martin a Roman byli nalezeni mrtví
Zdroj: Policia Žilinský kraj
Krimi

Pátrání po dvou šestnáctiletých chlapcích ze Slovenska skončilo bohužel tragicky. Po čtyřech dnech usilovného hledání byli Roman a Martin nalezeni mrtví. Mladíci byli nezvěstní od soboty.

Smutná zpráva ukončila pátrání po šestnáctiletých mladících Romanovi a Martinovi. Oba chlapci byli nezvěstní už od soboty, kdy se nevrátili z chaty v Závažnej Porube. Vyrazili na oslavu u Liptovského Mikuláše, domů už ale nedorazili.

Mladíci se našli, bohužel mrtví

Jejich rodiny se nejdříve rozhodly pátrat po chlapcích samy, doufaly, že se hoši někde ukážou živí a zdraví. Když se jim nepodařilo najít ani Martina, ani Romana, zavolali na pomoc policii a další složky. Do rozsáhlého pátrání se zapojila jak policie a hasiči, tak i horští záchranáři a široká veřejnost. Po čtyřech dnech byli oba mladíci nalezeni policií. Ani jeden z chlapců ale bohužel nejevil známky života.

"Oba nezvěstné šestnáctileté chlapce, po kterých včera pátrali členové Pohotovostního pátracího týmu, se dnes v ranních hodinách podařilo najít v areálu družstva, bohužel ale bez známek života," sdělil pátrací tým slovenské Plusce s tím, že oběma rodinám vyjadřují hlubokou a upřímnou soustrast.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy