Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

MRAZIVÝ HOVOR: Zdeněk (34) z Výměny před osudnou nehodou mluvil se svou Ditou

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 30 fotografií
šramocení a pak ticho
Zdeněk (34) z Výměny manželek má po další operaci, rána se ale zatím nezačala hojit. V pondělí boural na dálnici D2 a přišel o obě nohy. Podle svědků nehodu zavinil sám, kdy zřejmě vlivem nepozornosti narazil do kamionu stojícího v koloně. Teď vyšlo najevo, že během řízení dokonce telefonoval se svou partnerkou Ditou (38)!

Od pondělního večera leží Zdeněk (34) z Výměny manželek v nemocnici v brněnských Bohunicích. Po fatální nehodě na dálnici D2 ve směru na Bratislavu mu museli amputovat obě nohy.

Jak vyšlo najevo, Zdeněk během řízení telefonoval. Mluvil se svou partnerkou Ditou (38), s níž má malého syna Vojtu (5). Ve vteřině přestal mluvit!

„Já jsem telefonovala se svým přítelem. Najednou jsem uslyšela šramocení v telefonu a pak ticho. Myslela jsem si, že mu vypadl signál, tak jsem mu zkoušela volat znova a znova, asi dvě hodiny. Druhý den ráno mi volali, že se Zdendovi stala vážná dopravní nehoda,“ svěřila Dita webu TN.cz.

Zdeňka dlouho udržovali v umělém spánku, ve čtvrtek ho ale konečně probudili. „Na to, že nemá nohy, reagoval celkem dobře. Mluvit nemohl, ale psal písmenka, že to bude dobrý, že to dá. Je rád, že žije,“ popsala, jak na tom teď Zdeněk je. Vyhráno však zdaleka nemá, dokud se rána nezačne hojit, stále mu hrozí nepříjemné komplikace.

Rodinu čekají těžké časy, Zdeněk byl totiž jediný, kdo domů nosil peníze. Televize Nova s Nadací Nova uspořádali sbírku, přispět můžete i vy na Nova.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články