Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mrazivé video vraždy na benzínce: Janu Š. (†58) bez slitování popravili dva zakuklenci!

+ Další 2 fotografie
Pomalu jí končila noční směna, už nikdy se z ní ale domů nevrátí. Obsluhu benzínky Janu Š. (†58) bez slitování zavraždili dva zakuklení lupiči, kteří v pondělí v brzkých ranních hodinách čerpací stanici přepadli. Policie teď zveřejnila mrazivé záběry přímo z prodejny na pumpě!

Loupežné přepadení s brutální vraždou se v pondělí v brzkých ranních hodinách odehrálo na čerpací stanice u Veltrus na Mělnicku. Na benzínku na dálnici D8 vtrhli dva zakuklení muži, kteří bez slitování popravili prodavačku Janu Š. (†58).

Žena z vesnice nedaleko Nelahozevsi ve středních Čechách se tak z noční směny domů už nikdy nevrátí. Z kamerového záznamu, který v pondělí odpoledne zveřejnila policie, je zřejmé, že jeden z mužů natahoval ruku s pistolí okamžitě po vniknutí do prodejny.

Zda ale hned střílel, zatím není jasné. Policisté pouze potvrdili, že Jana Š. byla zavražděna za použití pistole. Jak přesně jí lupiči vzali život, ještě neupřesnili.

Záběry z bezpečnostních kamer policie zveřejnila s tím, že muže podezřelé z vraždy možná někdo pozná. „Kriminalisté předpokládají, že by osoby zachycené na kamerovém záznamu, či přiložených fotografií z kamerového záznamu, mohl někdo z občanů poznat, a to podle jejich pohybu, oblečení nebo částečného popisu,“ řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Lupiči pravděpodobně z místa činu utekli přes přilehlé pole. Přestože se přepadení stalo v čase, kdy se kolem benzínky mnoho lidí nepohybovalo, policie žádá každého, kdo tam v inkriminovaném čase byl, aby se ozval na tísňovou linku 158.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

MAJITEL BENZÍNKY, KDE ZAVRAŽDILI JANU (†58): SEM TAM NĚKOHO PŘEPADNOU…

PUMPAŘKA JANA (†58) NEMĚLA ŽÁDNOU ŠANCI: ZAKUKLENCI VTRHLI DO PRODEJNY A ŽENU HNED POPRAVILI

TAKHLE SE TO STALO: POPRAVA PUMPAŘKY JANY (†58) U VELTRUS MINUTU PO MINUTĚ

ZÁHADNÁ VRAŽDA PUMPAŘKY U VELTRUS: POLICIE JE BEZRADNÁ A PROSÍ O POMOC!

VRAŽDA NA PUMPĚ U VELTRUS: PŘI BRUTÁLNÍM NAPADENÍ ZABILI OBSLUHU

Mohlo by vás zajímat

Další články