Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Mrazivé snímky těsně před smrtí: Nikdo z focených netušil, že za chvíli zemře

+ Dalších 11 fotografií
galerie smrti
Snem snad každého fotografa je být v ten pravý čas na tom pravém místě. Někdy ovšem nastanou chvíle, které se už nikdy nemusí opakovat. Někteří fotografové při focení snímků ani v nejmenším netušili, že zachytili někoho, kdo za pár minut nebo sekund bude mrtev. Z autentických fotek těsně před smrtí doslova běhá mráz po zádech.

Snad každý fotograf by si přál alespoň jednou za život vyfotit něco unikátního nebo zachytit neopakovatelnou situaci na svém snímku. Některým se tento sen splnil, ale ne zrovna v tom nejlepším slova smyslu.

Z fotek v galerii vám bude možná smutno a úzko. Snímky totiž ukazují poslední minuty nebo hodiny lidí, kteří zanedlouho po vyfocení zemřeli. Bohužel se ve většině případů nejedná o staré a nemocné lidi, nýbrž o ženy, muže a děti v plné síle.

Do galerie se můžete podívat na poslední fotky slavných před svojí smrtí, ale také na selfíčka lidí, kteří absolutně netušili, že právě tato fotka je jejich poslední. Výjimkou nejsou ani hloupé nápady jako fotka s kobrou nebo poslední snímek z letadla.

Mohlo by vás zajímat

Další články