Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mrazivě přesná stará věštba z palmových listů pro Česko: Svitky předpověděly úmrtí i kolaps ekonomiky

Zdroj: YouTube
+ Dalších 9 fotografií
video
Už v roce 2017 proběhla přednáška o knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro Česko s Guruji Jayarajem z Indie. Ten tehdy předpovídal, že rok 2020 nebude příznivý a ačkoliv nemluvil konkrétně o koronaviru, jeho slova zněla jasně - mezi lidmi se objeví více zdravotních problémů, zvýší se úmrtnost, ekonomika půjde ke dnu a turismus bude vzhůru nohama. Jeho předpověď se naplnila.

Guruji Jayaraj z Indie vedl v roce 2017 přednášku o palmových listech a výklad budoucnosti pro Českou republiku. Jakkoliv se tehdy jeho slova mohla zdát jako blamáž, letos se ukázalo, že zřejmě věděl, o čem mluvil. Ve světle dnešních událostí z jeho předpovědi až mrazí.

Předpověď pro rok 2020 začal slovy, že nepůjde o příznivé období. „Objeví se mezi lidmi více zdravotních problémů. Zvýší se v tomto roce úmrtnost,“ popsal na Jayaraj na přednášce. Vše, co předpovídal, viděl v palmových listech. S karanténou přišly i problémy v rodinách, které se v uzavřeném prostoru bez možnosti si oddechnout začaly hádat. I to Guruji Jayaraj viděl v palmových listech. „Bude více rozvodů a problémů mezi lidmi v oblasti vztahů než uzavřených sňatků,“ popsal.

Podle věštitele rovněž dojde k pozastavení růstu vztahů mezi Českem a Evropskou unií. Pozastavení v oblasti ekonomiky, které také předpověděl, je už evidentní. „Lid se od státu nedočká očekávané podpory. Vláda se bude snažit ji lidem dát, ale nebude v tom úspěšná. V tomto období přijdou destruktivní problémy a bude potřeba mít větší a lepší ochranu hranic,“ doplnil.

Jayaraj rovněž popsal, že dojde k překážkám i v oblasti turistiky, dokonce že bude tato oblast vzhůru nohama. Co se týče vzdělávání, umění a duchovního rozvoje, bude toto období pro Česko úspěšné. Dojde ale zároveň ke zvýšení životních nákladů a daní.

„Díky rozhodnutí vlády dojde k pozitivním ale i k nepříznivým věcem. Bude velmi teplé počasí, což také zvýší úmrtnost. V roce 2020 se budou chtít 2 až 3 země oddělit od Evropské unie a jít vlastní cestou. Spolupráce se sousedními zeměmi bude stále příznivá,“ uvedl na přednášce Guruji.

Rok 2021 přinese zlepšení

Částečně vyplněná předpověď z roku 2020 je skutečně mrazivá, rok 2021 by ale měl být příznivější. „Tento rok bude pro Čechy velmi příznivý. Budou po celý rok i velmi příznivé klimatické podmínky a nebude zde hrozba ze strany jiných zemí. Mezi lidmi bude více lásky, sounáležitosti a pospolitosti. Zvýší se porodnost a úmrtnost se naopak sníží. Dojde k rozvoji v oblasti turistiky a také k rozvoji kultury a umění,“ řekl Jayaraj.

Na jeho slova se podívejte ve videu. O letech 2020 a 2021 hovoří od času 1 hodina a 14 minut.

Související články

Další články