Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Mrazivé detaily vraždy Aničky T. (†25) v Kolumbii: Policie vyslechla jejího přítele!

Pětadvacetiletá Anna T. byla zastřelena.
Zdroj: Archiv Anny T.
Předchozí Další
Vražda

Teprve pětadvacetiletá Češka identifikovaná jako Anna T. byla v noci z pátka na sobotu zastřelena. Neštěstí se stalo v Kolumbii, když se vracela do hotelu, kde byla ubytovaná. Policie zatím případ stále vyšetřuje, ale na povrch pomalu začínají vyplouvat detaily tohoto otřesného činu. Některé nové informace přinesl tamní web El Tiempo.

Mladičká Anna T. byla v sobotu v noci nalezena mrtvá ve vekovské oblasti Jardin, známé jako La Salada, která je vzdálená asi dvě a půl hodiny jižně od Medellínu, což je velkoměsto v Kolumbii. Podle webu Mirror byla údajně zastřelena v pátek kolem 19:30 hodin u silnice poblíž hotelu, kde přespávala. Ten se měl nacházet asi deset minut od centra. Zemřela na střelná zranění, která nebyla slučitelná se životem.

Podle lokálního webu El Tiempo měla dívka v pátek večer opustit farmu poblíž Jardinu poté, co se pohádala s partnerem. Během cesty do hotelu však byla brutálně zastřelena.

Přítel byl vyslýchán a spolupracuje s policií

Stále není jisté, jestli se jednalo o zpackanou pouliční loupež nebo byla její smrt náhodná. Jedna z možností, kterou musí policie také prošetřit je ta, jestli jí nemohl zabít její partner, s nímž byla v Kolumbii. Má se jednat o Brita, který údajně policii pomáhá s vyšetřováním. „Muž byl vyslýchán a pomohl sestavit seznam míst, na nichž se nacházeli předtím, než byla zavražděna,” uvedl policejní velitel Gustavo Franco Gomez.

Obětí je bývalá studentka medicíny z Prahy, která se měla do Medellínu dostat společně se svým partnerem adi čtyři týdny před svou smrtí. Bezpečnostní expert Luis Fernando Quijano uvedl místním médiím, že se turisté vůbec neinformují o tom, jaká je zde bezpečnostní situace a klidně si vyrazí na procházku, aniž by byli se vším obeznámeni.

„Máme informace, že strávila několik týdnů v Medellinu a jeho okolí, ale všechny informace zatím stále potvrzujeme,” uvedl policejní velitel a dodal, že specialisté už prohledali místo činu i tělo a vyšetřování stále pokračuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy