Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Mrazivé detaily úmrtí kamarádky Ewy Farne: Klára (†26) poslední roky života protrpěla, zradilo ji tělo

Ewa Farna přišla o svou kamarádku: Klára (†26) poslední roky života protrpěla, zradilo ji tělo
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Úmrtí

Zpěvačka Ewa Farna zažívá velkou bolest. Svět navždy opustila její kamarádka Klára, která si dokonce zahrála v Ewině slavném videoklipu Tělo. Prohrála svůj boj o život v šestadvaceti letech, po dlouhé snaze o záchranu orgánů. "Je mi to strašně líto, Kláro...“ uvedla zpěvačka na Instagramu. 

"Dnes jsem se dozvěděla, že silná žena z mého klipu Tělo navždy odešla. Važme si zdravého těla. Je mi to strašně líto, Kláro," vzkázala do nebe před pár dny Ewa Farna prostřednictvím svého Instagramu. Svět opustila její kamarádka Klára, která se objevila dokonce i v úspěšném videoklipu k písni "Tělo". Text pojednává o silných ženách a kamarádka Klára skutečně statečnou a silnou ženou byla.

Dlouhou dobu bojovala o život

Jak totiž informoval Blesk.cz, Klára se dlouhou dobu potýkala se závažnými zdravotními problémy. Selhávaly jí orgány. „S vadou jícnu už jsem se narodila, jen na to nikdo nepřišel. Až v roce 2017, kdy jsem vdechla žaludeční obsah a následně respiračně selhala, což skončilo resuscitací,“ svěřila se před časem Klára, která byla povoláním zdravotní sestra.

„Jsem po 22 narkózách, po třech umělých spáncích. Přišla jsem téměř o žaludek a část tenkého střeva. Mám jizvy, strie, povadlou kůži, zmizel mi pupík, mám i velké jizvy po opakovaných břišních operacích a malé kolem dokola po různých drénech,“ vyjmenovala své potíže.

Životu ohrožující stav

Kvůli pooperačním komplikacím jí lékaři odebrali kus tenkého střeva a další kus žaludku. „Následoval zánět pobřišnice, což je život ohrožující stav,“ popisovala. Náročná a dlouhá léčba navíc byla finančně velmi nákladná. O peněžní pomoc proto ještě před pár týdny žádala pomocí internetu. Boj ale bohužel prohrála.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy