Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Mrazivé detaily smrti hokejisty Prokopa (†27): Vjel pod vlak z nešťastné lásky?

Nadějný hokejový obránce Prokop si sám vzal život.
Zdroj: HC Motor České Budějovice
Detaily úmrtí

Smrt mladého hokejového obránce Tomáše Prokopa (†27) otřásla celým Českem. Svůj život navíc ukončil sám tím, že vjel autem pod jedoucí vlak. Spekuluje se také, že sebevraždu spáchal kvůli nešťastné lásce.

V pondělí oznámil hokejový klub Motor České Budějovice, že v pouhých sedmadvaceti letech zemřel talentovaný hokejový obránce Tomáš Prokop. V neděli si sám sáhl na život tím, že vjel svým autem pod jedoucí vlak nedaleko Hluboké. „Jsou zprávy, které nám rvou srdce. Odpočívej v pokoji, Tome,“ napsal klub k článku na svých sociálních sítích. PR manažer klubu Tomáš Kučera. „Vždycky to byl veselej kluk, jenže za tím se často odehrávají úplně jiné příběhy. Škoda mladého života,” dodal.

Srážku osobního auta s vlakem potvrdila Blesku mluvčí hasičů Vendula Matějů. „Samotné vyproštění těla zabralo hasičům vzhledem k totálnímu zničení auta téměř dvě hodiny,” uvedla. „Nehoda se stala u Hluboké nad Vltavou, části obce Bavorovice. K nehodě vyjela profesionální jednotka ze stanice České Budějovice a jednotka podnikových hasičů SŽ České Budějovice,” doplnila.

Smrt kvůli nešťastné lásce?

Podle zdrojů Blesku se rozhodl Prokop skončit se životem, protože neunesl rozchod. Ještě před nějakou dobou sdílel zamilované fotografie a popisky se svou tehdejší přítelkyní, kadeřnicí Adélou. Jejich lásce byl ale před časem konec, protože Adéla mluvila o novém začátku. Na hokejistově instagramovém profilu ale i po jeho smrti zůstala mrazivá věta: „Mé srdce bude vždy patřit Adéle.” Co přesně však vedlo Prokopa k sebevraždě ví zřejmě jen on sám.

Kariéru hokejisty ukončil

Českobudějovický odchovanec si zahrál za mládežnické reprezentace. Dále hrál také v Havlíčkové Brodě, Šumperku i ve slovenské Žilině nebo ve Francii. Hokejovou kariéru však v roce 2018 ukončil, jak o tom informoval klub.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy