Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mrazivé detaily o matce utýraného Marečka: Chlapce se chtěla zbavit, tvrdí rodiče Kuči

Mrazivé detaily o matce utýraného Marečka: Chlapce se chtěla zbavit, tvrdí rodiče Kuči
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Simona T.
Případ utýraného Marečka z Loun je stále častěji probíraným tématem. Za poslední dobu se udála řada dramatických zvratů, přičemž s některými nikdo nepočítal. Josef Kuča, který nese vinu na smrti maličkého chlapce, vyfasoval od soudu 22 let, jež si už neodsedí, protože měl spáchat sebevraždu. Jeho rodiče nyní řekli děsivé detaily o matce Marečka Simoně T., ze kterých vás zamrazí.

Dodnes celým Českem otřásá případ utýraného Marečka z Loun. Lidem se lehce ulevilo, když Vrchní soud v Praze odsoudil Josefa Kuču ke 22 letům ve vězení. Původně mu byl udělen trest ve výši 16 let za mřížemi. To se ovšem nelíbilo ani veřejnosti, ani státnímu zástupci, který se hned na místě odvolal. Nelíbil se jim nízký trest ani to, že obžalovaný nebyl souzen za vraždu.

Pražský Vrchní soud tedy čin Josefa Kuči 24. června 2020 překvalifikoval na vraždu, za což mu následně uložil trest odnětí svobody na 22 let. Kuča následně nastoupil do vězeňské cely na Pankráci.

Tam měl podle dosavadních informací spáchat sebevraždu oběšením. Kučovi rodiče této verzi však nevěří. Myslí si, že na jeho smrti nese vinu některý ze spoluvězňů nebo někdo ze zaměstnanců věznice. Jeho rodiče ani nevěří, že Simona na smrti Marečka nenese žádnou vinu. Ba naopak si myslí, že na utýrání chlapce nese mnohem větší podíl, než si všichni myslí.

Simona se chtěla Marečka zbavit

Kučovi rodiče promluvili pro Expres, kterému prozradili doposud nevyřčená slova o Simoně T. V minulosti prý měla vymýšlet způsoby, jak se chlapce zbavit. "Dozvěděli jsme se, že bývalému příteli, který se Simonou byl ještě před Pepou a pochází z Mostu, říkala, že by chtěla o Marečka nějak přijít. To, jak o něj chtěla přijít, ale nevím," uvedl pro Expres Kučův otec. Také zmínil, že Josef měl být možná jen prostředkem v Simonině šíleném plánu.

Kučovi rodiče také velmi překvapilo, když na sebe Josef vzal veškerou vinu u soudu. "Byl to pro nás šok! Vše vzal na sebe a nechal Simonu žít. Vzkázal jí, že jí zničil život, že jí vzal syna a že už ji nebude dále týrat. On ale chodil do práce, na melouchy, chodil si přivydělávat. Spoustu času nebyl doma. Jestli ona ho do toho ještě naváděla," zamýšlí se Kučův otec.

"Pepa nám řekl, že až bude po všem, sdělí nám, jak to všechno bylo. Bohužel už to ale nestihne. I okolí ale mluví o tom, že on vzal vědomě vše na sebe, aby Simoně víc neubližoval. S Marečkem byla ona neustále sama doma, on byl pořád venku s klukama, pracoval nebo hrál fotbal. Určitě to nezpůsobil jen on sám," dodal na závěr.

Související články

Další články