Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Mrazivá zpověď prince Harryho: Dlouho jsem doufal, že máma svoji smrt jen fingovala

Princ Harry: Dlouho jsem doufal, že moje máma svoji smrt jen fingovala
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
královská rodina

Princ Harry řekl, že léta držel naději, že jeho matka Diana, princezna z Walesu, mohla nějakým způsobem přežít smrtelnou autonehodu v Paříži v roce 1997, dokud se sám nevydal na místo srážky. V rozhovoru pro CBS "60 Minutes" řekl, že když ve svých 23 letech poprvé cestoval do Paříže, požádal svého řidiče, aby ho odvezl do tunelu Pont de l'Alma, kde k havárii došlo.


Odmítal jsem přijmout, že je pryč

"Chtěl jsem zjistit, zda je možné jet rychlostí, jakou jel Henri Paul, že byste mohli ztratit kontrolu nad autem a najet do sloupu a zabít téměř každého v tom autě," řekl Harry, který zároveň uvedl, že léta držel naději, že jeho matka mohla nějakým způsobem přežít.

"Dlouhou dobu jsem odmítal přijmout, že je pryč," řekl Harry. "Víš, ona by nám to nikdy neudělala, ale možná je to všechno součástí plánu," dodal vévoda ze Sussexu s tím, že on a William o této naději hovořili „mnoho, mnoho let“ a že jeho bratr měl podobné myšlenky.

Když bylo Harrymu 20, požádal podle serveru Today o nahlédnutí do policejní zprávy o nehodě, při které zahynula jeho matka, její přítel Dodi al-Fayed a jejich řidič Henri Paul. Harry prý tehdy hledal „důkaz“. "Důkaz, že byla v autě. Důkaz, že byla zraněná. A důkaz, že právě ti paparazzi, kteří ji pronásledovali do tunelu, fotografovali - fotografii, na níž leží polomrtvá na zadním sedadle auta," řekl.

Harry dále řekl, že viděl jen některé fotky z místa havárie a že ho jeho soukromý tajemník a poradce varoval, aby se na všechny nedíval. "Viděl jsem jen zadní část hlavy mé mámy, skloněnou na zadní sedadlo. Byly tu další, děsivější fotografie, ale budu mu navěky vděčný za to, že mi upřel schopnost způsobit si bolest tím, že to uvidím. Protože to je něco, co ti navždy utkví v paměti," vysvětlil.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy