Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mrazivá zpověď Martina (46), který se propadl s mostem: Najednou zmizela cesta, myslel jsem, že zemřu

Obrovská tragédie.
Zdroj: Youtube.com
+ Dalších 9 fotografií
Desítky mrtvých a mnoho zraněných. Pátrání po obětech po včerejším pádu dálničního mostu v Janově pokračuje. Teorií o hlavní příčině kolapsu viaduktu je hned několik. V osudnou chvíli se na mostě nacházel také šestačtyřicetiletý řidič kamionu Martin, který jako zázrakem přežil, a nyní přišel s otevřenou zpovědí, z níž opravdu mrazí.

Šestačtyřicetiletý řidič kamionu Martin K. právě v osudnou chvíli přejížděl po mostě v italském Janově. Je opravdový zázrak, že vůbec přežil. Muž padal v kamionu z pětačtyřicetimetrové výšky a nyní se rozhodl promluvit o nejhrůznějším okamžiku, který ho dělil krůček od smrti.

„Najednou zničehonic zmizela cesta. A nebylo nic, jen pád. Myslel jsem, že zemřu. Jsem strašně šťastný, že jsem to přežil," popisoval Martin svým pražským kamarádům, jak se podruhé narodil.

„Viděli jsme ve zprávách, že se zřítil most v Itálii, a najednou na GPS jsme viděli, že naše jediné auto u Janova se nepohybuje. Řidiči jsme se nemohli dovolat,“ řekl pro iDnes.cz jednatel pražské dopravní firmy Sped-it Václav Zázvůrek.

Martin měl opravdu neskutečné štěstí a na to, z jaké výšky padal, má poměrně lehká zranění. Má zraněný nos, propíchnutou plíci a zlomená čtyři žebra. Momentálně leží v janovské nemocnici, ale je mimo ohrožení života.

Neskutečná tragédie si vyžádala 35 obětí a 16 zraněných. Počty pohřešovaných se neustále mění. Momentálně se mluví o dvanácti lidech. Vyšetřování nadále probíhá.

Související články

Další články