Případ zavražděné Petry (†15) z Jihlavy se zase posunul. Policie vyslechla jejího vraha Michala K. (20), který popsal, jak Petru poznal na diskotéce, pozval ji k sobě domů, když pak v jeho bytě odmítala sex, vyhodil ji z okna. Petra však pád ze čtrnácti metrů přežila, a tak ji vzal Michal zpátky do bytu, kde ji s dalším kumpánem brutálně zabil. Jeho chování je o to víc šílené, neboť se po činu osprchoval a s klidem šel spát.

Informace od kriminalistů, kteří zločin vyšetřují, získal Jihomoravský deník. Během sexuálních hrátek ve vrahově bytě se Petře něco nelíbilo a chtěla po Michalovi, ať přestane. Když pokračoval, pohrozila mu, že na něj zavolá policii. To mladíka šíleně rozzuřilo, a tak ji chytil zezadu mezi nohama a vyhodil ven z okna.

Když dívka v bolestech ležela po pádu z okna nahá na zemi, odvlekl tělo zpátky do bytu. Za dvacet minut dorazili Tomáš Z. (20) a Jakub D. (19) k Michalovi. Mezitím, co dívka v příšerných bolestech trpěla, rozhodli se, jak ji zabijí. Dívku uškrtili a udupali. Tělo pak zabalili do prostěradla, ve kterém ho vyhodil Jakub do kontejneru. Chladnokrevný Michal se pak umyl a šel si lehnout.