Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mrazivá svědectví o matce Tadeáše: Nechtěla ho, lidé se bojí, co provedla, hledá se tento kočárek

Mrazivá svědectví o matce Tadeáše: Nechtěla ho, lidé se bojí, co provedla, hledá se tento kočárek
Zdroj: Policie ČR, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Ztracený Tadeáš
Po malém Tadeáškovi jako by se slehla zem. Matka ztraceného dítěte Veronika tvrdí, že šla s dítětem na procházku a náhle usnula. Poté, co se vzbudila, bylo prý miminko pryč i s kočárkem. Záchranné složky po dítěti pečlivě pátrají, bohužel zatím marně. Blízcí z matčina okolí se obávají nejhoršího.

Od pátečního večera pátrá policie na Mělnicku po téměř čtyřměsíčním chlapci. Zmizení Tadeáše nahlásila jeho matka s tím, že šla s chlapcem do zámeckého parku v Hoříně. Následně dle svých slov usnula na sluníčku a po probuzení měl být chlapec pryč i s kočárkem.

Pátrání bez úspěchu

V místech, kde se chlapec ztratil, probíhá i v sobotu rozsáhlé pátrání. Od rána po dítěti pátrá policie společně s hasiči. Do akce byli povoláni i potápěči, kteří mají prohledat řeky Labe a Vltavu, jejichž soutok je v blízkosti parku. Mimo ně nasadila policie také dron.

Bohužel je pátrání zatím bez úspěchu. Policie nemá žádné stopy, které by mohly vést k nalezení malého Tadeáška.

Dítě nechtěla

Příbuzní a blízcí z okolí ztraceného chlapce nevěří příběhu, který vypověděla matka. Objevila se dokonce informace, že matka má problém s alkoholem a drogami.

Tadeášek měl na sobě zelené dupačky a ležel v tmavě šedém kočárku. Jak přesně kočárek vypadá, se podívejte do fotogalerie. Jedna ze svědkyň popsala, že matka se poslední dobou pohybovala v okolí bez miminka. "Denně jsem ji tu vídala, ale posledních 14 dnů bez miminka, ale s fetkou," píše se v komentářích.

Jedna z matčiných blízkých se obává nejhoršího. Podle jejích slov by byla Veronika schopna Tadeáškovi ublížit. "Ona je schopná mu ublížit," řekla zděšeně rodinná známá. "Nemá žádné city, Tadeáška nechtěla," dodala.

POKUD O PŘÍPADU MÁTE DALŠÍ INFORMACE, OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy