Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Presleyho dcera slaví narozeniny: Osud Michaela Jacksona předpověděla do puntíku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Drsná zpověď
Smrt Michaela Jacksona (†50) je i po deseti letech obestřena tajemstvími. Oficiální verzi, podle níž měl zpěváka jeho lékař předávkovat sedativy, mnozí fanoušci odmítají uvěřit. Podobně to je s koncem jiného hudebního velikána Elvise Presleyho (†42). Jeho dcera Lisa Marie Presley (52) a zároveň Jacksonova exmanželka s až mrazivou přesností předpověděla sled událostí, které se nakonec staly králi popu osudnými.

Je až ironií osudu, že dcera krále rokenrolu se dala dohromady s králem popu. Jediná dcera Elvise Presleyho (†42) Lisa Marie Presley (52) dnes slaví narozeniny. Manželkou Michaela Jacksona byla v letech 1994 až 1996. Už tehdy tušila, že si projde stejným peklem jako na konci 70. let.

Tehdy totiž jako devítiletá holčička musela pohřbít svého milovaného tatínka. Z jeho smrti vinila celý život doktory, kteří už v 90. letech jako supi kroužili právě kolem Jacksona.

„Lékaři mi zabili otce, takže jim nedovolím, aby zabili i mého manžela,“ říkala podle britského listu The Sun dcera hudební legendy. Doktory se nechal Michael obklopit kvůli svým problémům se spánkem, jichž se nezbavil až do svého skonu. Za zpěvákovo zabití byl odsouzen osobní lékař Conrad Murray, který si odkroutil dvouletý trest.

Lisa svá obvinění směrem k doktorům nikdy nedokázala podložit. Fanoušci spekulují, že se Elvis předávkoval drogami, oficiálně ale zemřel na infarkt. Jacksona zase Murray předávkoval sedativy, která užíval na nespavost.

Související články

Další články