Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mrazivá předtucha? Podnikatel Matlák, který zahynul v lamborghini, mluvil o smrti

Pavol Matlák
Zdroj: Instagram Pavol Matlák
+ Další fotografie
tragédie

Slovenský podnikatel Pavol Matlák (†39), který v pátek večer zemřel při nehodě ve svém lamborghini, několik dní před tragédií napsal na sociální sítě mrazivý vzkaz.

Cestu slovenského podnikatele a politika Pavola Matláka ukončila v pátek večer tragická nehoda, když se srazil s protijedoucí fabií. Matlák, který měl zálibu v rychlých autech, napsal několik dní před svou smrtí na sociální síť vzkaz, který lze považovat za mrazivou předtuchu.

„Umři se vzpomínkami, ne se sny,“ napsal Matlák ve chvíli, kdy se jeho čas na tomto světě už chýlil ke konci, což však on sám nemohl vědět. Otec dvou dcer se zúčastňoval dobročinných akcí a rodina pro něj znamenala vše. Matlák vlastnil účetní firmu a podnikal rovněž v realitách. Kromě toho se angažoval ve vládní straně Sloboda a Solidarita. Osudnou se mu stala dopravní nehoda u Dolného Kubína.

Sběratel sportovních vozů

Jeho vůz Lamborghini Huracán EVO Spyder skončil naprosto sešrotovaný. Vášeň pro rychlé vozy sdílela s Matlákem podle deníku Nový čas i jeho žena. V dubnu tohoto roku si měl pořídit další luxusní auto, zelené Audi. „Druhá žabka v garáži,“ uvedl tehdy Matlák na sociální síti.Související články

Další články