Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Mrazík se natáčel před 52 lety! Jak se od té doby změnila legendární Nastěnka?

Nastěnka stárne s grácií.
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Každý zná kultovní film Mrazík a nikdo si bez něj nedokáže představit Vánoce. Všem určitě utkvěla v paměti krásná Nastěnka, kterou si zahrála herečka Natalja Sedych (68). Jenže od natočení filmu už uběhlo 52 let a z herečky se stala dáma.

Když Natalja dostala příležitost zahrát si v Mrazíkovi, bylo jí pouhých 16 let. Její krása a panenský půvab nedaly spát snad žádnému muži. Nastěnka byla nádherná a okouzlující a všichni si ji zamilovali.

V době, kdy se film natáčel, Natalja studovala baletní školu a věnovala se krasobruslení. Po Mrazíkovi natočila ještě pár filmů, ale víc už se neprosadila. Později se vdala a dala přednost rodině před kariérou. K herectví se znovu vrátila až v důchodu.

Svůj první polibek dostala právě v Mrazíkovi od Eduarda Izotova, který si zahrál Ivánka. Herečka sama přiznala, že to bylo velmi krásné a byl to pro ni velký intimní zážitek. „Byla to dětská láska, byl tak krásný, jako pohádka. Velmi lehce jsem se zamilovala. On to ale nevěděl,“ vzpomíná herečka.

Nastěnka už sice dávno není a nemá ani porcelánovou pleť, ale stárne z grácií a snaží se o sebe hodně pečovat. Podívejte se, jak se Nastěnka od dob Mrazíka změnila.

Související články

Další články