Delší dobu se spekuluje o tom, že mají sporťák Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková ve vztahu problémy. Karolína už dokonce není v takové kondici jako dříve a zřejmě za to může její nová láska. Čtenář eXtra.cz nám do redakce poslal jejich fotografii z večeře z centra Prahy. A zamilované hrdličky to rozhodně nebyly.

Je vidět, že u Michala a Karolíny už první vášeň opadla. Vypadají spíše jako manželé po třiceti letech a dva mladé zamilované lidi v nich neuvidíte. Michal si jí na večeři skoro vůbec nevšímal.

Asi hodinu v kuse pořád telefonoval a tenistka se tvářila, že se hodně nudí. Žádné zamilované pohledy a letmé doteky se nekonaly. Michala totiž více než jeho láska zajímaly dívky kolem. Neváhal se u stolu otočit a koukat po jiných. Svoji přítelkyni tak nevědomě shazoval.

Čtenář eXtra.cz nám k fotografiím také napsal, že si ti dva spolu vůbec nepovídali a nepůsobili jako pár. Pro Michala byl opravdu důležitější telefon a cizí kočky kolem, Karolína jen koukala do talíře a tvářila se hodně znuděně. Že by měli ti dva opravdu problémy a schylovalo se k rozchodu? Nebo měli prostě jen špatný den a hodně práce?