Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mráčky v ráji: Hrdlička s Plíškovou vyrazili na večeři, ale sporťák se věnoval úplně něčemu jinému než přítelkyni

Michal s Karolínou už nejsou tak zamilovaní jako na začátku.
Zdroj: facebook.com/čtenář eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Sporťák Michal Hrdlička (27) a tenistka Karolína Plíšková (24) tvoří pár už nějakou dobu. Přestože se hodně spekulovalo, že už se rozešli, vypadá to, že jsou pořád spolu. Pokud jste ale čekali zamilované hrdličky, tak vás zklameme. Michala Karolína vůbec nezajímala.

Delší dobu se spekuluje o tom, že mají sporťák Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková ve vztahu problémy. Karolína už dokonce není v takové kondici jako dříve a zřejmě za to může její nová láska. Čtenář eXtra.cz nám do redakce poslal jejich fotografii z večeře z centra Prahy. A zamilované hrdličky to rozhodně nebyly.

Je vidět, že u Michala a Karolíny už první vášeň opadla. Vypadají spíše jako manželé po třiceti letech a dva mladé zamilované lidi v nich neuvidíte. Michal si jí na večeři skoro vůbec nevšímal.

Asi hodinu v kuse pořád telefonoval a tenistka se tvářila, že se hodně nudí. Žádné zamilované pohledy a letmé doteky se nekonaly. Michala totiž více než jeho láska zajímaly dívky kolem. Neváhal se u stolu otočit a koukat po jiných. Svoji přítelkyni tak nevědomě shazoval.

Čtenář eXtra.cz nám k fotografiím také napsal, že si ti dva spolu vůbec nepovídali a nepůsobili jako pár. Pro Michala byl opravdu důležitější telefon a cizí kočky kolem, Karolína jen koukala do talíře a tvářila se hodně znuděně. Že by měli ti dva opravdu problémy a schylovalo se k rozchodu? Nebo měli prostě jen špatný den a hodně práce?

Související články

Další články