Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Mr. Bean má rozkošnou dceru: Lily krásu po tátovi naštěstí nezdědila

Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
komikova dcera
Rowan Atkinson je britský herec a komik, kterého si lidé po celém světě pamatují především jako Mr. Beana. Podivný chlápek s malým plyšovým medvídkem bavil lidi napříč generacemi. Dnes slaví herec své čtyřiašedesáté narozeniny. Kdo by do něj ale řekl, že má tak nádhernou dceru!

Jestli může být Rowan Atkinson pyšný na něco jiného než na svou kariéru, tak je to určitě jeho rodina. Dcera Lily Atkinson se opravdu vydařila. Je jí čtyřiadvacet let a snaží se prorazit jako zpěvačka. Její tatínek jí v tom samozřejmě rád pomáhá.

Někteří lidé si dělají legraci z toho, že je moc dobře, že Lily nezdědila krásu po svém slavném otci. Ten ač je chytrý a velmi vtipný člověk, tak moc krásy nepobral. Herec dnes slaví své čtyřiašedesáté narozeniny a téměř nikdo by mu netipoval takový věk.

Seriálový Mr. Bean se udržuje v dobré kondici. Se svojí dcerou se už objevil i před kamerou. V roce 2007 si Lily zahrála po boku svého slavného otce ve filmu Dovolená Mr. Beana. Pokaždé, když se ukáže na veřejnosti, právem vzbudí velký rozruch.

Související články

Další články