Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Možná lžeme, napsala Agáta k fotce se Soukupem. Nejapný vtip nebo další rychlý konec vztahu

Takhle to Agátě a Jaromírovi sluší.
Zdroj: se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 5 fotografií
vztah

Je to pár týdnů, co Agáta Hanychová (37) potvrdila, že randí s Jaromírem Soukupem (53). Od té doby není den, co by jejich každý krok nesledovali nejen fanoušci, ale i média. Modelka se na svém Instagramu pochlubila dalším zamilovaným snímkem se svým Jaromírem. Avšak k fotografii sdílela i velmi viditelný vzkaz skrze píseň. Hrají své partnerství pouze na oko? Pro některé by to bylo možná menším překvapením než jejich vztah samotný.

Modelka Agáta Hanychová a mediální magnát Jaromír Soukup se rozhodli, že nebudou chodit dlouho kolem horké kaše. A svůj vztah potvrdili po své velmi krátké známosti. S první informací o jejich randění přišla redakce eXtra.cz.

Po pár týdnech randění se pár dokonce vydal na svou první dovolenou, konkrétně do vily Soukupa, kterou vlastní ve Španělsku. Ze slunného ráje se Soukup s Hanychovou stihli pochlubit řadou zamilovaných snímků a mnohé možná i překvapilo, že se modelka rozhodla svého nového partnera i velmi rychle seznámit s rodinou.

Díky Instagramu Agáty Hanychové jsme navíc poprvé v životě viděli upřímný úsměv Jaromíra Soukupa, zamilovaného Jaromíra Soukupa a frajerského Jaromíra Soukupa, který se nejenže po Marbelle spolu s Agátou proháněl na stylovém skútru, ale pak i na vodním skútru vozil sestru a syna své partnerky.

Je jejich vztah jednou velkou lží?

Agáta přidává ke společným snímkům vždy nějaký vzkaz, a to buď ten, který sama napíše, nebo skrze píseň. V posledních dnech to byla slova o zamilování i odloučení.

Tentokrát pár lidí na Instagramu zmátla. K párovému snímku připojila píseň Heroes od Davida Bowieho a vybrala pasáž se slovy "možná, že lžeme, potom raději nezůstávej. Ale můžeme být v bezpečí, aspoň na jeden den."

V případě Agáty by už zřejmě fanoušky nepřekvapilo, pokud by byla tahle citace v nějakém ohledu pravdou. Ostatně by mnozí spíš věřili tomu, že je spolu pár jen na oko.

Zřejmě i sám bratr Hanychové Vincent Navrátil s reakcí "bizár", kterou věnoval deníku Blesk, nemohl prvně uvěřit, že starší sestra randí s šéfem TV Barrandov.

Pokud Agáta s Jaromírem v lásce skutečně lžou, pak by si vysloužili Oscara za nejlepší herecký výkon. Co myslíte? V galerii se podívejte, jak jim to sluší.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy