Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Movember se blíží! Pánové, připravte se a nezapomeňte zkontrolovat svoji prostatu!

Zdroj: archiv

Movember. Výraz, který vznikl spojením Moustache a November, symbolizuje měsíc, jenž je věnován pěstění krásného kníru. Již tuto sobotu, tedy první listopadový den, začíná měsíc, kdy by si pánové neměli holit vousy, ale naopak pečlivě pěstit svůj knír. Ten se tak stane chodícím a mluvícím billboardem, který svými slovy a činy na veřejnosti i v soukromí zvyšuje povědomí o tak často opomíjeném zdraví mužů.

Z minulých let jsme se dozvěděli mnohé o rakovině prostaty, příznacích, rizikových faktorech a léčbě, nicméně jak tato žláza, která se nachází hned pod močovým měchýřem přesně vedle začátku střeva, vypadá? Jak je velká a jaký má asi tvar?

Díky edukativní výstavě Bodies Revealed, která odhaluje veškerá anatomická tajemství lidského těla, je možno si prostatu detailně prohlédnout a na své otázky tak získat jasnou odpověď.

Mužskému reprodukčnímu systému, tzn. i prostatě, je na výstavě v Brně věnován velký prostor. Díky stále přítomným medikům, kteří výstavou návštěvníky provázejí, můžete získat i odbornější výklad a být o mužském zdraví či jiných záhadách lidského těla více informováni.

Takže pánové, Movember se blíží!

Související články

Další články