Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mourinho je lhář, tvrdí jeho bývalý svěřenec, který měl problémy s kokainem!

José Mourinho za sebou v mezilidských vztazích zanechal pořádnou spoušť!
Zdroj: Twitter
Ač se to mohlo zdát nereálné, tak se Josému Mourinhovi alespoň částečně podařilo zažehnat nejhorší krizi. Tedy aspoň na hřišti. Mimo ně mu zasadil totiž o dost tvrdší úder jeho bývalý svěřenec.

Adrian Mutu byl po čertech talentovaný útočník, jehož do té doby solidní rozlet zarazil jediný muž.

Portugalec José Mourinho. Ten po svém prvním příchodu do Anglie začal sázet na Didiéra Drogru a nadaného Rumuna přestal nasazovat.

Mutu mu to ani po deseti letech stále neodpustil a nyní se do Mourinha hodně tvrdě otřel!

„Mourinho byl v minulosti skvělý trenér, ale jako člověk byl falešný,“ a následně mu ještě přisadil něco z interní minulosti. „První, co udělal, když (do Chelsea) přišel, bylo, že šel za největšími hráči v týmu a snažil se je rozčílit. Bylo mu fuk, jestli je to John Terry nebo Frank Lampard; dělal to pro zábavu. To byl jeho způsob jednání a nehodlal kvůli nikomu nic měnit," lovil Mutu v paměti.

A ve stejném duchu dodal: „Jako trenér skončil. Pro něj už není cesty zpátky. Jak by člověk mohl vybřednout z takové situace? “

Oba dva temperamentní muži spolu v dresu „Blues“ dlouhodobě válčili, za což mimochodem mohl i zápas proti naší reprezentaci. Mutu v Chelsea nehrál, prohlásil se za zraněného, ale i přesto s chutí odběhal reprezentační zápas proti české reprezentaci. Výsledkem byla následná interní suspendace.

Ani Mutu totiž rozhodně nebyl a není žádným svatouškem. V Chelsea dostal definitivní kopačky poté, co se provalilo, že frká kokain. Poté už nikdy nenastartoval kariéru a propadl se až do indické ligy.

V jednom má však naprostou pravdu. Způsobem vedení týmu pod arogantním Portugalcem začíná Chelsea více škodit než prospívat.

Související články

Další články