Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Moučná fraška Bendiga na Slavících: Bagárová nemůže uvěřit, Bočanová mluví o velkém trapasu

České celebrity se pustily do Jana Bendiga.
Zdroj: Profimedia/Herminapress/koláž
+ Dalších 31 fotografií
reakce

Jan Bendig lítá v pořádném průšvihu. Jak oznámila policie, skandál na Českém slavíkovi, kdy byl "neznámým mužem" posypán moukou, měl být pouhým divadélkem. Předem domluvená akce nenechala klidné ani české celebrity, které nešetří kritikou. Jak píše web super.cz, uvěřit nemůže ani jeho blízká kamarádka Monika Bagárová. Mahulena Bočanová tento incident zase označila za velký trapas. 

Jan Bendig okolo sebe vyvolal pořádný rozruch. Od policie totiž vyšla najevo informace, že incident, kdy byl zpěvák na Českém slavíkovi posypán moukou, měl být předem domluvený, a to právě na popud Bendiga a jeho partnera Lukáše Rejmona. Tím rozzuřili i české celebrity, jak napsal web super.cz. Kritikou nešetřila ani jeho kamarádka Monika Bagárová či Mahulena Bočanová.


„Honza je můj kamarád a nechce se mi ani trochu věřit, že by něco takového měla být pravda,“ zní slova Bagárové, která dodává, že nechce být součástí této kauzy. Nesmírným trapasem incident označila i Mahulena Bočanová: „No, jediné, co mě napadá, je, že bych se raději tou moukou posypala, abych v tom bulváru nebyla. Ale jestli je to pravda, tak je to ‚uff uff, trapas‘. Před bulvární pozorností opravdové hvězdy zdrhají, určitě ji nevyhledávají. Držím mu palce, aby to pravda nebyla a obhájil se,“ říká herečka.

Doporučené video: Incident s moukou na Českém slavíkovi.


Bendig i Rejmon odpovídají vyhýbavě

Celý případ důkladně vyšetřili kriminalisté a důkazy mluví jasně. "Kriminalisté celý incident na Českém slavíkovi prověřili a detektivové z odboru extremismu a terorismu zjistili, že oba účastníci se na celé události domluvili, a z tohoto důvodu nebyl spáchán žádný trestný čin a celý případ byl odložen, oba jsou ale podezřelí z přestupku křivé vysvětlení a bude to předáno příslušnému správnímu orgánu prošetření, kdy jim hrozí pokuta až 50 tis. korun," zaznělo v pořadu Showtime CNN Prima News.


Bendig i jeho přítel Lukáš odpovídali na dotazy, zda se jednalo o předem naplánovanou aféru, vyhýbavě. "Tak takhle to bralo spousta lidí a i kvůli tomu jsem z toho byl čtyři dny úplně v háji," řekl Bendig. Ani Rejmon tyto spekulace nijak nevyvrátil: "To já se omlouvám, já nemám žádné informace a teď mi říkáte novinku, tak se omlouvám," uvedl Lukáš.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy