Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Motorkářský gang, který napadl řidiče Range Roveru, znovu na scéně: Mrkněte na starší video, kde terorizují posádku Toyoty Prius!

+ Další 2 fotografie

Nedávno nás všechny šokovalo video, ve kterém došlo na silnici k neuvěřitelnému násilí. Řidič černého Range Roveru v něm přejížděl motocyklisty, a dokonce mělo dojít k několika úmrtím. První zprávy totiž hovořily o tom, že agresorem byl právě řidič vozu.

Nakonec se podle výpovědi ukázalo, že motocyklový gang nese vinu na celé scéně ze silnice a Alexian Lien byl ohrožován na životě. Když se snažil i se svou rodinou dostat z dosahu motorkářů, několik jich musel přejet, jeden z nich, otec dvou dětí, leží ochrnutý v nemocnici.

V ulicích New Yorku operují dva spřátelené gangy, Frontline Soldiers a Hollywood Stuntz, a evidentně terorizují řidiče aut. Jeden z nich právě teď začal pracovat s policií, která vyšetřuje napadení Alexiena Liena, a někdo mu za to vyhrožuje smrtí. Nejspíš jeho vlastní přátelé.

Někdo ale nyní zveřejnil další video staršího data, kde je stejná skupina lidí, a jak je vidět, k tomu, aby vás napadli, stačí jedno – nic. Motorkáři projíždějí městem viditelně na červenou, přejíždějí plnou čáru a jedou v protisměru, jezdí po chodníku a v čase zhruba 1:06 začnou terorizovat posádku vozu Toyota Prius. Co řidič provedl?

Zatímco motorkáři měli červenou a přesto jeli dál, Prius vjel do křižovatky na zelenou, jak to káží pravidla silničního provozu, a tak se jim postavil do cesty. Samozřejmě byl za dodržování pravidel po zásluze potrestán. V souvislosti s tímto videem jsou vyšetřováni další lidé. Nejspíš ti samí, kteří se pak vrhli na Range Rover. Čtyři z motorkářů už vzala policie do vazby.

Související články

Další články